Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vottokar

    senior tag

    válasz suste #148 üzenetére

    Köszönöm mindkettőtöknek a választ...

    "Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

  • vottokar

    senior tag

    válasz suste #148 üzenetére

    Hétvégén felraktam a végleges LEDE verziót. Sajnos nálam a sebességek maradtak az RC2-vel elért értékek, és a 2,4-es bizonytalanság is megmaradt USB2-es hdd-vel is. :(
    Viszont azelőtt mikor a te openwrt-s rendszeredet próbáltam a mentésekkel együtt, szépen ment a win-es filemegosztás. Nem csak a win filekezelőben láttam a merevlemezt, hanem szépen elértem a Total Commanderben is a hálózatoknál, mind a miniDLNA "könyvtárban", mind a merevlemez neve alatt is. Sajnos a gyári Dlink firmware-vel csak Win10 Filekezelőjében látom a 192.168.x.x alatt a lemezt. Én meg olyan régimódi vagyok, hogy file műveleteket a TC-vel szeretek csinálni. Miután felpakoltam a végleges LEDE-t és a pluszban szükséges file-okat (az openwrt fórumban te általad talán novemberben belinkelt képen található lista alapján raktam fel) A windowsos file megosztás "csak" a szokásos Filekezelősen működött, TC alól nem. Gondoltam egy bátrat, alaphelyzetbe állítottam a LEDE-t (reset 10mp nyomása) és utána visszaraktam a CC-t a te mentéseiddel, ahogy előtte már működött. (DIR860 beépített firmware flashelőjével, factory verzió, majd utána a már általam is sikeresen használt leírásod alapján a mentéseket is. Viszont a TC-s "elérés" továbbra sem működött. :(
    Két verziót tartok valószinűnek.
    -Vagy valamiképp "bent ragadhatott" valami a nem sikeres csomaginstallálásomból LEDE alatt, és ezt a reset és a Flashelés sem tüntette el, de ezt valahogy nem érzem valószinűnek.
    -Vagy a két kísérletem között volt egy elég nagy win10 frissítés. (eltartott több mint fél órát, kb mint a tavaly nyári nagy frissítés) és ez kevert valamit be. A tavalyi windows frissítés elkaszált jó pár dolgot a gépemen, a mobil internet elérésemre csak valami késő őszi újabb frissítés hozott megoldást. :(
    Ha mégis csak az első verzió lenne a ludas, akkor majd később újra próbálkozom, mert perpillanat eléggé megcsömörlöttem a dologtól, úgyhogy talán később visszatérek az egészre....

    "Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Új hozzászólás Aktív témák