Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vottokar

    senior tag

    válasz F34R #131 üzenetére

    Ha a korrodálás alatt az én általam lekapott képeken látható "porlerakódás" és árnyékolólemez rozsdafoltokra gondolsz, akkor itt szerintem más nem szedte szét még, mert az alját még szét lehet szedni nyom nélkül (bár én már elhagytam egy gumilábat a sok szétszedés miatt), de a tetején lévő három kis csavar egy vastag matrica alatt van. Nekem nem sikerült leszedni nyom nélkül, pedig nem barbár módon estem neki. (bár lehet, hogy csak én tudom, hogy hol nézzem azt a pici nyomot, azét tűnik fel és gariztatásnál már nem is néznék.

    Tudom, hogy nagyon amatőr kérdés itt, de van valahol valami amatőrök számára is emészthető leírás az Hálózati interfészekről és helyes beállításukról mezei felhasználáshoz? Wan csatlakozóba net be LAN-okon és a Wifiken net ki.. Cégnél DHCP-vel kapok egy IP-t, de a mai napig nem tudtam megoldani, hogy legyen net is a DIR860 "kimenetein" is. Otthon meg Digis PPOE kapcsolat de maximum majd hétvégén tudom a próbabeállításokat "tesztelni mert a fiam most otthon leledzik és tőle nem tudok semmi ilyesmit tesztelni addig. (gyári firm-el cca 1 perc alatt megvagyok a kellő beállításokkal, de makacs vagyok és kiváncsi lennék, hogy mit tudna openwrt-vel.

    "Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Új hozzászólás Aktív témák