Hirdetés

Aktív témák

  • fefe172

    tag

    Üdv Mindenkinek !
    Olyan segítségre volna szükségem, hogy van D-LINK DI-524 routerem melyet kb. 1,5 éve üzembe helyeztek ( tőlem hozzá értőbb) egy 512-es internettel: Most az INVITELTŐl adsl-t kötöttem be ( (8 M ) , átírtam a routerben a felhasználó nevet és a jelszót majd azt tapasztaltam, hogy a routeren keresztül nem jön át csak kb. 790 kbits/s rádásul a vezeték nélkül csatlakozott gépen még ettől is kevesebb, hol ott ez az előző szolgáltatással nem fordult elő ilyen. Radásul amikor változtatást csináltam a routeren belül akkor valamit ujra indított magában és utána kb.1 percig átjött rajta rendesen a szolgáltatott mennyiség, de utána lecsökkent mintha valami nem engedné ill leszabályozná. Már reseteltem is de semmi javulás ha viszont router nélkül kapcsolom a netet a gépre akkor az tökéletesen jön mennyiség. Tud valaki segíteni mi lehet a probléma? Találkozott valaki már ilyennel? Előre is köszönöm aki érdemben tud segíteni. ( Halkan meg jegyzem, hogy nem vagyok nagy szaki és aki tud segíteni az akkor szájba rágósan).

Aktív témák