Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz szika87 #14272 üzenetére

    A lopakodás meg a hackelés (aka varázslás) is olyan mint egy rendes rpgben, ahogy fejéődsz úgy lesz egyre összetettebb s egyre több opciód. Hidd el nagyon élvezetes lesz a lopakodás is :) fegyvereknél meg max ahogy bejön a tech meg smart rész annyi változik enyhén túlozva + modolod őket.
    Arról nem beszélve h a “pályák” felépítése olyan h nagyon jutalmazza a felfedezést ha lopakodnál, nagyon kitalálták a legtübbet. Nomeg ami fegyverrel bemegyek módszerrel 2 perc az lopakodva inkább 10 :)
    a hackelés meg a harmadik véglet amikor nagyobb szinten távolról meglátsz egy kamerát s távolról az egész “bázist” kiirtod 1 perc alatt majd bemész lootolni :)

  • D013

    aktív tag

    válasz szika87 #14272 üzenetére

    Könnyű beleesni a gyűlöletspirálba ami a játékot övezi. Nagyon sok mindenben igazuk van a savazóknak. A rendőrség, bugok, a városban nincs tömegközlekedés (furamód engem ez nagyon zavar pedig kb 1szer szállnék fel a vonatra), a vezetés közelében sincs egy GTA-nak - hiába mondják hogy nem olyan stílusú játék, de azért mégis sok a hasonlóság, szerintem ez nem kifogás. Mégis, alig várom minden nap hogy nekiinduljak a városnak, lassan 30 órám van benne, rengeteg mellékküldetésen vagyok túl, és szinte mindig van velük valami csavar. Sétálgatni a belvárosban, akárhogyis, ilyen élmény még nem volt egy játékban sem. Amiben még elképesztő a játék, azok a részletek, a berendezési tárgyak, design, képek stb. vagy pl a lépcsőházakban beszélgető NPC-k, mindig van valami apró infó. A sztorival lassan haladok, de minden egyes momentuma minőségi volt eddig. Azok az okok ami miatt csalódtak az emberek, kb a 80%-a egy fél éven belül maradéktalanul javítva lesz. Szerintem. Visszatérve a melléküldetésekre, abban tényleg 10/10 a játék, ilyen mennyiségben és minőségben még nem volt egyik open world játékban sem amivel játszottam. A W3 házon belül van a közelében. Idén toltam végig a RDR2-őt, és igen, a világ letisztultabb és szebb, de ott nem volt ennyi mellék-tennivaló. Ha meg a GTA jön ugyancsak a Rockstartól ami a setting miatt közelebb áll, ott meg nem volt RPG része kb semmi, gondolok itt a szintezésre, skillekre, implantokra. Örülök hogy megvettem, remélem optimalizálás szinten lesz annyi hogy pár dolgot még be tudok kapcsolni RX 5700 melett úgy, hogy marad a 60 fps. Persze így is nagyon szép a grafika.

  • SenorGrande

    senior tag

    válasz szika87 #14272 üzenetére

    "borzasztó bugos mai napig"
    :DDD
    Úgy beszélsz, mintha hónapok óta kint lenne. 6 napja jelent meg a játék, és abból volt egy hétvége is.

    #14273 donki :
    Szerintem az egész inventory, meg menürendszer bugos; használata nehézkes, nyögvenyelős, irracionális.
    Inkább emelték volna át egy az egyben a Witcher 3-ból, és húzták volna rá ezt a grafikát.
    Nem is értem ki álmodta meg ezt náluk, és ki hagyta jóvá, de valami borzasztó.

    [ Szerkesztve ]

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Új hozzászólás Aktív témák