Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bélanéni

    őstag

    válasz RubbishBin #7549 üzenetére

    Sokszor hozzátok fel példának a RDR2-t, talán nem véletlenül: még a CDPR is ezt a játékot említette 1-1,5 éve mint követendő példa, ami a CP2077 komplexitását és megugrani kívánt szintet illeti. És hát kb ez az egyetlen game, ami mérhető a CP2077-hez, vagy fordítva.

    És ez a game számomra a legjobb példa arra, hogy várós, nagyon jót ígér, ultra komplex, mindenhol 9.5 / 10 körüli értékelést kap, és 20 óránál képtelen voltam többet belerakni. És ez a legjobb példa arra is, hogy az élethűség néha nem előnyös. Pl álleejtős, ha még egy állat megnyúzása is kb olyan mint a valóságban, de ezt a hosszú animációt minden egyes állat megnyúzásánál kivárni (és ez csak egy példa a játékban lévő példátlan lassú megoldásokra), abszolút megtörte nálam a ritmust. Tipikus szöszölős, lassú gamer(?) vagyok (érdekelnek a jó/tartalmas game-ek, inkább), és mégis: nekem ez a game nem volt "satisfying". A 20 órából voltak nagyon jó jelenetek, lenyűgözött FHD-ban a csutkára tekert grafika, az atmoszféra is rendben volt, de egyszerűen nem élveztem, beleuntam. Talán az is erősen közrejátszott, hogy a western miliőt nem annyira szeretem, fogalmam sincs. Nem jött be. Pedig 0 day vásárlás volt, eléggé rá voltam zsongva. Tehát CP2077-el is bármi megtörténhet, de amiket eddig olvastam / láttam, nem hiszem hogy nem kerül rá a személyes TOP10 ever listámra. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Új hozzászólás Aktív témák