Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz Źşë' #1402 üzenetére

    Én nem mondtam ilyet. Én azt mondom, hogy a 3 és fél éves első rész veri a másodikat technikai megoldásaiban.

    És azt is mondom, hogy nem lesz dx11, mert eddig sem foglalkoznak vele, most sem fognak. És különben sem csinál egy mezei patch dx11-es motort egy sima dx9-esből.

    Gyengék a mai vga-k dx11-ben? Ezt mire alapozod? Én meg azt mondom, gyenge a dx11, és nem éri meg használni. És meg is tudom indokolni. Függetlenül attól, hogy milyen erős a vga-d, a tesszeláció pontatlan számításai miatt negyedelődhet az fps. De jó. A volt 460-asomon, köszöni szépen, elment 30 és 60 fps közt a Unigine Heaven is magas beállításokkal, alap tesszelációval. Ezt nem nevezném gyengének, pedig az csak egy középre belőtt kártya. De feltolva a tesszeláció minőségét, diavetítést kapsz. És ezen nem fog változtatni az eljövendő kártyák teljesítménye sem, mert ugyanúgy négyszer fogja kiszámítani a 9990-es Radeonod is azt a szaros műveletet. Ami pedig nem hatékony, azt nem érdemes használni.

    A dx11-en csak röhögök a markomban, mert fél éve hangoztatom, hogy kamu lesz az egész a Crysis 2-ben. Vagy nem figyeltek rám, vagy lehurrogtak. Igazam lett. Mert ennyire fasza csávó vagyok. :U Vagy mert a fórumtársak nagy többségével ellentétben utána olvasok értelmes helyeken, és van némi segéd fogalmam, hogy miről ugatok.

    Nem a dx11-gyel van bajom. Azzal van bajom, hogy ez a szerencsétlen játék visszafelé ment az időben a saját elődjéhez képest, és semmi jel nem utal arra, hogy valaha eléri annak a szinjét. Ezért. Amúgy meg az egész dx-mizéria baromság. Limitációk a szakmának, nyálverés a hülyéknek. Vissza nekem a szoftver rendert. A Crysis 2-ben meg csak az vigasztal, hogy állati részletesen megtervezettek a pályák.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák