Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • expander

    senior tag

    válasz GabN73 #68359 üzenetére

    amig mindenki beszari pocs, es arra megy hogy a meccs vegen tudja verni a mellet arra, hogy o 25/18-ba zart (jo esetben), addig ezek ugy sem fognak mukodni sajnos. marpedig az mm herok nagy tobbsege ilyen. en siman befutok mindenhova elsonek mindig, a legtobbszor ossze is jon 1 kill, vagy sok sebzes, es ha lenne mogotttem legalabb egy valaki aki tudna tradelni, akkor onnantol kezdve siman meglenne mar a site, de sajnos 1 fust, vagy akar egy fel flashtol is ugy beszarik az emberek 90%-a, hogy mar csak rohogni tudok rajtuk...

  • skL86

    tag

    válasz GabN73 #68359 üzenetére

    Ez tök jó, csak az a gond, hogy erre nem mindenki szánja rá magát, hisz ez legtöbbeknek egy szórakozás, leül játszani tanulás vagy munka után, aztán nyomja ami kifér a csövön. Aki ezeket végig járja, lelkiismeretesen, az szerintem simán globálba jut, persze a megfelelően rászánt gyakorlási időt követően. Itt magamból indulok ki, mert nekem sincs türelmem/kedvem smoke-t gyakorolni, még DM-ezni sem, csak munka és család után tolni két meccset és annyi.

    Olyan útmutatóra gondoltam, ami max egy oldalban összefoglal alapvetéseket, amire, ha odafigyel javul a csapatban elért teljesítménye.
    Ilyen tök szimpla dologra gondolok, mint mindig tartsd a célkeresztet ott, ahol az ellenfél feje várhatóan - a legvalószínűbb esetben - felbukkanhat és te már reagálni is tudsz. - soxor látom, hogy összevissza libeg a célkereszt a falat nézik - főleg mikor épp mozognak különböző pozíciók között -, vagy túl szűken tartanak le, ahol még esélyük sincs a reagálásra. Aztán sokat látom, hogy lerakják a bombát és ész nélkül odafutnak, ahelyett, hogy bevárnák egymást, vagy bevállalja az 1v3-at pedig okosabb lenne menteni, entry fragre vadászni. Illetve szerintem CT oldalon alapvető taktika a molotov, vakító, füst, az esetleges rush megtörésére, vagy az időhúzás érdekében, aztán érdemes tisztában lennünk a saját aim képeségünkkel, nem kell állandóan rávenni a nagy fegyvert, ha gránátokkal többet tudunk a csapat segítségére lenni, eccetera.

    Közben Kodi oldalán találtam egy ilyen útmutatót, de attól tartok ez túl terjedelmes és összetett az átlag közönségnek.

Új hozzászólás Aktív témák