Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtamate2

    veterán

    válasz mepet #43646 üzenetére

    Nem sértettél meg senkit, már többször volt téma és többször elmondtad hogy a tied szerinted sokkal jobb.
    Szerintem nincs vele olyan nagy probléma így utólag láttam csak hogy már korábban próbáltál szerkeszteni egy első hszt. Olyan túlzottan sokat linkelni pedig nem láttam, maximum tőled.

    A nagy része a mostani összefoglalóban benne van, annyi kiegészítéssel hogy én írtam is melléjük némi útmutatót nem csak egy nagy linkgyűjtemény lett.

    A főbb probléma vele az hogy felesleges dolgok tömkelegével van tele, pl. testvértopicok, szerver létrehozása, a server pickert pedig nem reklámoznám túlzottan mert lehet gondol egyet a valve és bannol érte.

    Az indítási paraméter ill. konzol parancsok még jók is lennének, csak az a baj hogy az egyik linkelt oldal nem él a másik pedig tele van parancsokkal mindenféle magyarázat nélkül.
    A fegyver szórása még ami hasznos, viszont az megtalálható a gyakorló pályáknál is.

    (#43634) MurdR : Köszönöm itt is hogy rám gondoltál :R
    Srácok, MurdR itt marad mint mondta, nagy változásra nem kell számítani, csupán én is itt leszek ha valami gond lenne esetleg moderációra lenne szükség. Az első hsz.-t nagyjából én szedtem össze hirtelen de közel sem végleges, lehet bővíteni nyugodtan, közösen is ha valakinek nem megfelelő.
    A ph-n már jó ideje aktív vagyok, több topicban is vagyok topikgazda és szerkesztem az első hsz-t, ill. moderálok ha szükség van rá adott esetben.
    Remélem mindenki ugyan ilyen jól fogja itt érezni magát mint eddig és köszönöm a bizalmat. :R

    [ Szerkesztve ]

    *Sn0w

  • MurdR

    veterán

    válasz mepet #43646 üzenetére

    Nem a topikgazda intézményének a szentségét sértegeted, hanem engem.
    De ezt szerintem itt fejezzük be.

    MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Új hozzászólás Aktív témák