Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Xero #31070 üzenetére

    Régen 17 colos kis tft monitoron nem voltak ilyen problémák, 1280x1024 azt szevasz tavasz, de mióta nekem is ilyen fullHD-s monitorom van nem bírok megbarátkozni egyik beállítással sem. Ez a 4:3 széthúzás 16:9-be elég vad nekem. Fekete csíkokkal nem játszható a 4:3 mert óriásiak, széthúzva meg nem csak a horizontális szenzit változtatja nagyon, de még látványilag is irreális lesz az egész játék, gondolok itt a hordó testű modellekre, stb. Eddig 16:10-et játszottam fekete csíkokkal, amik sokkal vékonyabbak 4:3-as társaiknál. 16:9-es felbontások valahogy nem igazán jönnek be, nem tudom miért... talán mert a régen használt 1280x1024 sem volt igazán 4:3, hanem inkább 5:4, ami bár nem egyezik, de hasonlít valamennyire a 16:10-hez. Most azt próbáltam ki, hogy 16:10-et húzok szét 16:9-be. :D Lehet furán hangzik, mert akkor már miért ne használjak 16:9-et, nem? De úgy tűnik most így egy óra után, hogy egész jó. Horizontális szenzi csak egy picit változik, modellek csak egy picit lettek kövérebbek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák