Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salytmasztor

    aktív tag

    válasz MurdR #33106 üzenetére

    Rangokról / szintekről a véleményem aránylag kezdő CSGO-s fejjel (3-4 hete tolom kb a játékot, nem minden nap):
    Négy steam accal megyek párhuzamosan, poénból / tesztből.
    Azért néggyel, mert karácsonykor rákerült három, haverokkal közös accra akciós CSGO, hogy majd hátha toljuk együtt, de ők azóta sem próbálták ki.

    A lényeg:
    1. acc: 10 nyert meccs megvolt: Silver 4!
    2. acc: Unranked, dupla AK környéke, általában 1.-3. helyen végzek.
    3. acc: Unranked, DMG szint kb. Legutóbb full seriffeket toltunk le random teammel, én 3. voltam a csapatban, közepes teljesítménnyel. Sima meccsek vannak, aránylag normális emberekkel, nem vettem észre csalást vagy (sok) smurf-ot saját csapatban.
    4. (saját) acc: Unranked, AK / dupla AK környéke.
    Egyszerűen képtelen vagyok 10 nyert meccset összehozni...
    Utolsó 8 meccs full szopás volt.
    Folyamatosan erősebb rangúak ellen ad be, ezen kívűl nálunk legtöbbször van pár retardált aki üvöltözik, énekel, rage-el a mikrofonba vagy kilép az elején + 400-as pingűek + AFK-sok. Ellenségben sokszor elég "furcsa" 1-2-3 emberke (csaló / smurf).
    Katasztrófa. :U
    Csak a legutolsó meccsen volt, hogy nem magasabb rangúak ellen rakott be és végre nálunk aránylag normális emberek voltak. Mondjuk így is kikaptunk, 16-13-ra, de jó meccs volt.

    Szóval úgy tűnik, hogy ez az egész MM egy bazi nagy lutri...vagy eléggé "furcsa" logika szerinte osztja be az embert. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák