Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blash

    tag

    válasz snowdog #1418 üzenetére

    Véletlenül nincs meg a 120425.1516.QC01.MLC rom? Persze ez nem a HD, hanem a kisebb, 480x272-es felbontású Pro. A Pronak nincs topikja, ezért írtam már pár hónappal ezelőtt is ide, az elrontott rom frissítésnél. Akkor a cns oldaláról letöltött 2011-essel sikerült ezt a 2012-est felülírni. Akkor sikerült a szervizben helyrehozatni. Sajnos itt nem találtam meg a legújabb romot: http://concorde.hu/drvpdf/

    Fura ez az egész, mert ahogy átírtam a PvShell.xml-ben és a Hungarian.xml-ben, amit akartam, utána működött újraindítás után is, majd rádugtam a hálózati töltőre, hogy töltődjön. Ekkor úgy gondoltam, hogy minden rendben van, végeztem. Most használtam először a hozzákapott 220-as töltőt, kicsit furcsa is volt, hogy rögtön bekapcsol, amint rádugom. Megjelent a fehér hátterű cns boot kép, ahonnan nem is jut tovább. Ha rádugom pc-re, akkor megjelenik az usb mód választó három ikon. Az active sync nem működik, kipróbáltam másik gépen is. A mass storage mód viszont jó, de leválasztás után, nem jön be a menüje, ellenben valamit hangot lejátszik, mint mikor active sync módban van.

Új hozzászólás Aktív témák