Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Hunmugli #883 üzenetére

    Skeleton armyt szoktam beküldeni ha van rá lehetőségem. De az ellenfél ritkán ad erre esélyt, általtában akkor rakják le az infernót mikor a gólem a felezőnél tart már. Mikor ráfókuszál a gólemre már hiába küldöm ha nem tudom resetelni.
    Olyan gyakori az inf.tower hogy inkább visszaváltottam a jó öreg 3 muskétásaimra, miután top10ben is fel-feltünik egy-egy játékos, felbátorodtam.
    Hiába sok a fireball és a villám, azért meg lehet lepni vele ha kikényszerítem belőle, és utána indítom.
    Vagy kétfelé rakom és hiába veri bele a kettesbe, a másik oldalra csatlakoztatom a szoló muskétást, majd előreküldök tankolni egy minert és így is kettő szedi a tornyot. Most ezt érzem.
    Amúgy is ez az a lap, amivel a legtöbbet játszottam, a legjobban ismerem. Tudom hogy kell kivédeni a countereket.
    A korábbi kudarcoknak velük a deck drágasága volt az oka, fájó szívvel giantra cseréltem a gólemet és rögtön megállja a helyét a deck.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák