Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Sziasztok,

    Nem rég kezdtem el a játékot, szívesen csatlakoznék valamelyik társasághoz aki fogadna mivel ahogy írtam nem rég kezdtem így még csak 27-es szintű vagyok, 1.000 - 1.050 kupával, viszont 5 építőm van amivel szerintem " gyorsabban " tudnék fejlődni / felzárkózni 25 éves vagyok, munkámból kifolyólag ha elkezdődik az iskola is tudok aktív lenni egész nap.

    Ha valahova mehetnék az jelezzem privát üzenetben :) :R

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Volt iTunes Gift kártyám, amit pont nem tudtam semmire felhasználni hát, most hasznát vettem, igen, mindig a duplája a következő építő, meg lehet szerezni a 4.et is, viszont szerintem az építő azért fontos a játékban, mert későbbiekben eléggé le fog lassulni aztán főleg aki még az elején is elherdálta a gemeket...

    Igazából csak az építőkre költöttem a gemet, meg mér maradt egy kevés, annak majd hasznát veszem később.. mert annak nincs értelme hogy pl. falat vagy minden hülyeségre már az elején elverje valaki... van ismerősöm a játékban magyar aki 125 szint felett van pl. ő már kb. 150k értékben vett gemet a 1,5 év alatt amióta játszik bár igaz hogy külföldön él s ott is dolgozik így nem magyar bérezéshez kell viszonyítani azokat akik vesznek esetleg gem-et, bár nem hiszem hogy én fogok :)

    Viszont, ő mesélte hogy aki benne van a Magyar top 5 be olyan is van, aki hitelt vett fel hogy gem-et vehessen és minél hamarabb fejlődjön és top legyen aztán tönkrement és már nem is játszik....

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Hidd el nekem hogy nem lehet, nem hülyeségeket beszél, top 5 ben van magyarok között, és közel sem fullos a herok is 20as szint, de ha beírod youtubera hogy clash of clans gem spending, találsz ott nagyobb ( 3-400 ezer ) forintos összegeket is hogy elszórnak és közel sem fullos minden :))
    Pl. nézd meg SlimmyShank videóit, kb 7-8 videója van ahol videónként 200-250 dollárt költ el és top 300 ba sincs... és közel sem fullos mindene.

    ( https://www.youtube.com/watch?v=WD7XVylq1AE )

    Az előttem szólónak igaza van hogy a fullos simán milliós tétel, clash of clans wiki-n volt interjú az akkori világ elsőről hogy mennyit áldozott / áldoz a játékra hetente hogy első lehessen, persze már nem az de érdekesség kép ránézhetsz.

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Viszont abban is egyetértek hogy ha valaki már arra adja a fejét hogy vesz gem-et akkor pontosan elég annyit hogy meglegyenek az építők több nem kell, legalábbis én ezt gondolom, de hát nem mindenki.

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Es ebbe meg nincs benne az hogy ha trofeara megy valaki akkor allandoan boostolni kell mindegyik baracksot plusz a spellt es meg ugy is sok ido

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Championban ugy van h 2-5 kupa ha nyersz aztan ha kilepsz rogtontamadnak es -15/30

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Persze Magyar fejjel teljesen normálatlan aki " sokat " költ játékra, viszont voltam német Guildban,ahol 4k EUR-t keresett és ott másképp ment a gondolkodás és belefért az a havi 35 euro is akár a szórakozás érdekében. Ki mire költ.. elmész a kocsmába ott is elszórsz ennyit mármint ara gondolok hogy megveszed az 5 építőt ami tényleg megkönnyebbíti a játékot és 5-6 ezer forint.

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Ez biztosan nem fog bekerülni, igazából a fejlesztőknek ezeket a frissítéseket javasolják már régóta, lehet ezek közül fognak mazsolázni :

    1. You can search a Player by name.
    2. You can Chat with a person Privately. (1-1) 3. You can put your own message in the
    Multiplayer battle before he/she Attacks your own
    village.
    4. Add New levels in Goblin Mission for Newbies
    and for High Levels.
    5. Add new Troops(Not Dark troops) for Newbies and High Levels Like:
    •Wagons
    •Knights
    •Goblins(that can attack in long ranged state)
    •Bats(Haloween Special)
    and others that u can think good. 6. That u can upgrade ur clan Status:
    • like lvl 2-3
    - (LvL 2) u can get 75 members and u can add
    more description letters.
    - (LvL 3) u can get 100 members and u can add
    more description letters more than the LvL 2 clan can put in the description.
    7. U can send message in a clan (but u can turn
    on/off it)
    and they can just message one at a time.
    8. U can send a War to the other clan with Great
    rewards.(that u can accept or declined) Like:
    They will focused to each other as Enemies and
    Those players can choose 1 of enemy to attack it
    (one at a time) and if they lose or win it will be
    Counted in their War description.
    9. U can attack your own friend(one at a time) so that you will have fun with ur friend.
    10. U can see whether ur Clanmate is Online/
    Offline.
    11.reduce the cost of upergrading walls
    12.reduce the time of spells when u go up in
    league 13.donates more then 5 times and reduce the cost
    of last lvl(7M)
    14.we can donates loots for ower clan mates
    15.make a new hero like hog riders jump up from
    walls
    16.make new barracks dark and normal new camps
    17.the troops who stay alive in battels return to
    ower camps
    18.change the speed of baloons and drg
    Reminders for Supercell(Clash of Clans)

    Amúgy ki milyen kombóval szeret támadni ? Pl. óriás healer, Ballon mini stb. ?

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz lezuvius #1334 üzenetére

    Nem tudom miért kell ezt a klánon belüli nyersanyag küldést erőltetni, ha bevétel kiesés lenne ha nem, márpedig lenne és ez már eléggé nagy döntő pont nekik, viszont alapból is hülyeség ha nem a cég szempontjából nézzük, nagyobb szintűnek sokkal többet termelnek per óra így pár nagyobb szintű simán felhúzná a kisebbeket annak meg mi értelme hogy a nagyobb klánokban mindenki fullos lenne aztán kész ?

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz kátú #1336 üzenetére

    Ennyi erővel klánon belül miért nem lehet unlimited sereget átadni ? Teljesen elrontaná a játékot ezek a funkciók bár ezért is nem kerültek be.nem véletlen több nap egy egy épület updatelése nem azon van a hangsúly hogy egy hét alatt fullos legyél... ezekkel a dolgokkal pedig azt lehetne elérni.. most a top playerknek pl. az elixir collector 11-esen egy darab 3k per óra, a tároló pedig 2000000, osztaná mindig a nyersanyagot aztán updatelhetnél mindent agyba főbe, melyiket választanád ? Hogy felhúzzon egy nagy szintű vagy heteket honapókat csatázz ugyan azért ?

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz kátú #1338 üzenetére

    Igen az tényleg jó lenne ha mindenki olyan klánba próbálna menni ahol nagyszintüek vannak hogy felhúzzák őket, aki meg most kezdi és nem ismer senkit azt be se vennék, nem csatázna senki mert minek a loot ha megkapod a nagyobbtól pár perc alatt mindenki csak húzná fel az épületeket, semmi loot nem lenne mert megkapná a nyersanyagot a tag aztán updatelne is , supercellnek enyhe bevétel kiesés, nem rossz lenne igazad van.

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Ha meg keveset lehetne küldeni ezt meg 1-2 csatából ki lehet hozni, meg nem sokra mennél vele mert az építések eléggé drágák :))

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Persze lényeg ami lényeg lehet röviden lezárni, nem lesz benne mert akkor bevétel kiesés lenne a supercell-nek profitorientáltak nem jótékonysági szolgálat ennyi nem kell túlragozni.

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz nordino #1345 üzenetére

    Igen s miért nem tudsz építeni ? Mert nincs építőd... sokan ilyenkor mit csinálnak ? Vesznek gem-et hogy legyen építő és ne keljen várni .. ne lassuljon le a játék.

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Elvoltam vele eddig de most kicsit unatkoztam vele hogy belassult nagyon a játék így vettem párat hogy feljebb menjek, meg hát tényleg türelmetlen voltam kicsit így gondoltam azt a sok időt pénzel kicsit leröviditem megmondom az őszintét hogy sok dologra nem elég.. bár nem pazarékoltam el az egészet mert majd herot akarok még húzni vele és amúgy nem sajnáltam rá a pénzt magam szórakoztatása nekem ennél akár többet is megér az viszont relatív hogy sok pénz 66.000 forint annak aki egy hónapot dolgozik érte kin keservesen és vannak más kiadásai annak biztosan sok, akinek 4 nap annak nem, arról viszont már én nem tehetek ha valakinek az első... ha valaki vesz egy fullos Mercedes-t akkor az hülye mert van trabant is 10 ezerért és a pontból b-be elvisz? Kinek mi az igénye s mennyit áldoz rá maga dönti el de ezért nem kell elítélni azt sem aki nem teheti meg és azt sem aki igen szerintem mert én is megdolgozom ezért a pénzért amit elköltök arra amire akarok s annyit amennyit megengedhetek :))

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Persze vannak fontosabb dolgok amire ugyan úgy ki adom a pénzt mint más, ez nekem nem az első a listán attól még ugyan úgy van életem sőt... :)

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz bepken #1382 üzenetére

    Ennyi pénz azért még kevés.. még egy éjszakára is :))

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz wedo13 #1381 üzenetére

    Figyelj, amire nem érdemes költeni a gemet az a storagek megtöltése pl. mert azt terelemi akkor is amikor nem játszol, falak felhúzására sem érdemes azt is nagyon könnyű goldbol..

    Amikre érdemes szerintem és fogom / költöttem az: Építők ( ezeket már korábban megvettem ), épületek idejének leröviditése, hero fejlesztése, Baracks és troop húzása boostolása / leröviditése.

    Pl. ami nagyon jó hogy ha boostolod a baracksot vagy rámész h rögtön kész legyen az sem sok gem 15-20, és nyomatod nonstop a barchereket aztán farmolsz.. de még időközben majd kiderül mire fogom még szórni.

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz HaliHUN #1387 üzenetére

    Leírom előre hogy nem fogod megváltani a világot ha nem vagy nagyobb szinten a Magyarok általában " kisebb " szintűek vagy fiatalok ( 10-14 ) korosztály csak oda csatlakozik ahol meglátnak egy nagyobb szintű játékost viszont hosszútávon velük nem jó tervezni még töltelék emberekként sem mert egész napos az elder , co kéregetés, kérdezgetés aztán ha nem kapnak vagy lelépnek vagy próbálkoznak tovább míg meg nem únják és mennek máshova, egyszóval nem a legjobb, a legtöbb nagyobb szintű már nem gyerek ők meg csak úgy nem fognak átpártolni, barátom próbált egy erős Magyar klánt létrehozni, 3 db Champion Magyar szóval a kezdés elég erős volt de sajnos a normálisabb fajtából senki nem csatlakozott inkább próbálták átcsalogatni őket máshova, meg igazából ha most csinálsz egy klánt és átlép 2-3 nagyobb szintű akik ahhoz vannak szokva hogy fullos seregér fullosat kapnak akkor ott nem nagyon fogják jól érezni magukat a kisebb szintüekkel hogy ők teleszorják őket cserébe nem kapnak semmit mert nem sokra mennek a gyengébb troppsal és fentebb már nagyon sokat számít az a plusz ember a cc-ben, ha viszont csak egy összevissza felemás társaságot szeretnél létrehozni akkor sikerülhet. :))

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz lezuvius #1392 üzenetére

    Igen én is voltam kicsi, valószinüleg ugyan ilyen, és azért általánosítok mert amikor mi megpróbáltuk sajnos csak ilyennel találkoztunk akik bejöttek és co meg eldert kéregettek ami csak nekik tesz jót s tudnak tőle jobban aludni aztán ha nem kapják meg csak simán lelépnek. Ilyenre nem lehet alapozni és tényleg csak ilyennel találkoztam/tunk és nem eggyel.

    Attól függ hogy a pár " nagyobb " meddig bírja, hidd el nem leányálom hogy te tudsz donatelni és cserébe semmit nem kapsz nem azért mert nem adnak hanem azért mert amit adnak azon a szinten semmit nem ér.

    Akár több hónap míg összejön egy normális réteg, aztán nem tudom ki az aki donatel többtizezret aztán semmit nem kap és ezért verik le :))

    Amúgy, egy kis segítséget is adok ha már én vagyok itt a gonosz bácsi, nézzetek utána annak az applikációnak hogy AppDown, aki szeret ilyennel szórakozgatni, annak jó lehet... lényege hogy applikáció letöltés / megtekintés után kap pár centet , dollárt stb. egy hónap alatt pár ezer gem árát meg lehet vele keresni... nézzetek utána ha érdekel valakit.

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz lezuvius #1395 üzenetére

    Figyelj, én nem akarok meggyőzni, mindenki próbálja meg s rájön, eleve hogy várhatod el ha te pl. lv 50 vagy hogy a 100pluszos hozzád menjen hogy támogasson téged mit tudsz te többet adni mint pl. egy jól bejáratott klán ahol több 100 pluszos is van és szintúgy mehetne oda is.. mindegy.. ez a helyes hozzá állás meg kell próbálni aztán lehet bejön de ha nem nem kell elkeseredni.

    Én nem okoskodni szeretnék hanem TAPASZTALATOT osztok meg MEGPRÓBÁLTUK és nem csak hasra ütés szerűen írok dolgokat, volt 3 db magyar tag 2 champ és 1 db mester 1es, Német klánba voltak ahol kb 3x több volt a champ mint a magyar ligába összesen, kaptak mindig donatet ők is adtak jól megvoltak mert eléggé erős klán volt viszont a nyelvi nehézségek meg voltak mert annyira nem voltak perfektek meg már unták is hogy úgy kell állandóan dumálni, ezért megpróbáltak létrehozni egy Magyar klánt ami majd a legerősebb lesz vagy eléggé erős lesz, lenyomták kezdésre a trophyt kicsire meg bevettek külföldieket is hogy csatlakozzanak aztán hátha majd ha többet lesznek meg lesznek warok csatlakozik pár normálisabb magyar is, első napokban a kisebb szintűek csatlakoztak kb 5/5 köszönés helyet kapok eldert? Kaphatok co-t? Csinálsz nekem pekkát csinálsz nekem ezt meg azt de napi szinten mindig amikor fen voltak ez ment eltelt pár nap leléptek mert nem kaptak megfelelő jogot ami nekik kellene, csatlakozott pár nagyobb szintű magyar megörültek hogy kezd alakulni a klán erre csak azért csatlakoztak hogy elcsalogassák őket már meglévő klánba ment a hirdetés itt forumon is , supercell forumon is mindenhol magyarul hogy tapasztalt játékosok vannak megfelelő segítséggel de csak is olyan csatlakozott aki azért lépett be hogy egységet kérjen vagy jogot senki más megunták hogy egymást donatelik állandóan meg 3 ember nem tud mindig ott lenni gépnél meg kis idő is aztán eléggé sokat vissza estek mert sokat számít azon a szinten a cc-ben lévő egység és visszamentek a régi klánba ennyi a történet.

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz lezuvius #1397 üzenetére

    Nem érted a logikát, nem ismerted még ki a Magyar játékosokat szerintem a játékba, annyira egyszerűek és okosak hogy oda csatlakoznak ahol vagy jogot kapnak , vagy nagyobb szintű játékos van akik azt gyártanak amit csak kérnek ha van a klánba kezdéskor 3 db 50-es szintű, akkor nem fog oda menni hanem inkább oda megy ahol van 10 db 50-es és akár 2 db 100 pluszos vagy ahol jogot kap és ezek vándorolnak össze vissza, meg vannak a normálisabb fajták akik már meglévő klánba vannak és nem hiszem hogy ott fogják hagyni szintúgy egy új klánért és ez tapasztalat... de meg lehet próbálni veszíteni nem lehet..

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz nordino #1399 üzenetére

    Természetesen ez a legfontosabb, hogy támogatást kapjanak ezáltal nagyobb esélyük van arra hogy az ellenfélnél a velük egyszintűeket könnyebben gyözzék le mert ott lehet nem kap olyan támogatotságot de nem hülyeségből vezetik be hogy x y szint után vesznek be, annak sincs értelme hogy valaki csak legyen aztán mindig kapja a támogatottságot de a fő húzó emberek kitől kapnak ? Az oké hogy egymástól de szerintem az sem várható el hogy egy klánba legyen 1-2 ember aki viszi a hátán az egészet.

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz bepken #1402 üzenetére

    Nem, ha értelmezed nem csak néznéd amit írok leírtam hogy tapasztalatot írok... ezt is saját eröböl miért kiéből ? A pénzt amit rá költök " saját erőből " kerestem meg, a fejlesztéseket támadásokat szintúgy vagy talán te csinálod nekem vagy mi nem értem... :(

    Az meg lehet hogy az én szerencsétlenségem hogy eddig csak olyannal találkoztam amit írtam, de nem lehet véletlen.... remélem azért más sikerrel jár mondom meg kell próbálni :)

    Azt meg hogy mennyit tudok rá költeni nem netkuki növelésnek szántam mint sokan hogy leírják mijük van aláírásba.. :))

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz bepken #1406 üzenetére

    Várjunk egy kicsit kérlek.. vettél már gem-et? NEM akkor kérlek ne tudd már hogy aki vesz mire fogja költeni :) ugyan úgy rablok, persze, az épületek idejét leröviditem ettől még a játékélmény azonos lesz a tiéddel s nem más max. annyi hogy nem várok rá heteket ennyi nem több ez egy kényelmi funkció aki teheti igénybe veszi aki nem annak rosszul esik hogy másnak hamarabb kész ennyi semmi több.

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz bepken #1406 üzenetére

    Mások értékei láttán ébredt ellenséges indulat, mely önmagára nézve rossznak látja a másik lelki vagy anyagi javait. Gyümölcse a káröröm. Az irigység rejtettebb megnyilvánulásai: Az irigy ember nehezen viseli mások tudásban, tiszteletben, világi javakban vagy az életszentségben való gyarapodását; elhúzódik a szerencsés embertől, örül, ha az bajba jut; szívesen hallgat megszóló és rágalmazó beszédet; mások dicséretét kisebbíti, kedvetlenül és közönyösen beszél róluk, jó cselekedeteiket túlzott iróniával magasztalja, s ezzel eltorzítja; a másokat dicsérő beszédet kedvetlenül hallgatja, félbeszakítja, gúnyt űz belőle, vagyis akadályozza a tisztelet születését iránta; a jót elhallgatja, vagy félremagyarázza, a jó szándékot kétségbe vonja

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz picsirti #1411 üzenetére

    Kedves, Nyelvtannáci,
    Az idézőjel olyan írásjel, mely idézetek, kifejezések vagy egyéb különlegességek kiemelésére szolgál. :))

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz stivi1g #1414 üzenetére

    Megértem irigységed , sajnálom hogy a próbált gem hacked nem müködik pedig olyan jó lett volna INGYEN gem, de tudod mi a CoC gem hack neve ? Bankkártya, ha nincs rajta pénz akkor van mellé trainer eriggy el dolgozni idézet " Fauszt István @stivi1g · júl. 11.
    Unlimited Gems,Gold & Elixir in Clash of Clans! http://www.socialcheats.com/clash-of-clans-hack/ … "

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    válasz HaliHUN #1417 üzenetére

    Csak annyit kérek hogy, pár nap múlva leírod hányan csatlakoztak ?

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Pajzsot gemért venni nagyon amatőr hiba, sőt még annak sem mondható szimpla butaság , gondolkodni kell kicsit, pajzsot akarsz mert pl. farmolsz ? Rakd ki a th-dat vmelyik oldalra :C

    Mai jó tanács tőlem :

    Amint tudod a bányákat maxold ki fullra, mint mindenhol itt is pénzt kell befektetni hogy keress.

    Szimpla matematika kis gondolkodás kell hozzá és már is rá jössz miért éri meg, a fejlesztések költsége lebontva a következőt mutatja, aztán lehet számolni hogy termelni viszont mennyit termel :

    Level 2: 5 Perc (amennyibe kerül: 4,800 arany/Elixir egy nap)
    Level 3: 30 Perc (amennyibe kerül: 4,800 arany/Elixir egy nap)
    Level 4: 3 Óra (amennyibe kerül: 4,800 arany/Elixir egy nap)
    Level 5: 8 Óra (amennyibe kerül: 4,800 arany/Elixir egy nap)
    Level 6: 20 Óra (amennyibe kerül: 7,200 arany/Elixir egy nap)
    Level 7: 2 Nap 4 Óra (amennyibe kerül: 7,200 arany/Elixir egy nap)
    Level 8: 5 Nap 8 Óra (amennyibe kerül: 7,200 arany/Elixir egy nap)
    Level 9: 12 Nap 16 Óra (amennyibe kerül: 7,200 arany/Elixir egy nap)
    Level 10: 22 Nap (amennyibe kerül: 7,200 arany/Elixir egy nap)
    Level 11: 20 Nap (amennyibe kerül: 12,000 arany/Elixir egy nap)

    Egy kis érdekesség, ha neked most lvl 7 es az arany bányád és nem 11es akármelyik, EGY darab NAP alatt 84k goldot veszites ami minden honapba 2,520,000 gold.

    Szóval minden bányát amilyen hamar lehet maxold ki, védelmet , bányát, és csak a legvégén a TH.

    Farmolásnál sokat számít hogy mi a fontosabb neked a loot vagy pedig a trófea, el kell dönteni, ha egyszer loot-ra mész szard le a trófeát és minél olcsóbb sereggel próbálj meg menni, ( BARCH , BAM ) ezeket nagyon gyorsan lehet pótolni és nem ér nagy veszteség ha akár az egészet elevszited , még akkor is sokkal gyorsabban szerzel lootot ha kisebb egységgel támadsz és addig keresel míg valakinek nem lesz kint a táróloja vagy elérhetőbb helyen mint ha nagyobb / drágább sereget gyártasz mert te úgy gondolod hogy lootra mész és akkor már nehogy kupát is veszíts a kettő nem fér össze... a másik legfontosabb nézd meg melyik ligába akarsz farmolni erre van egy kb. hogy hol ki van ha pl. te th 7 vagy akkor neked 1110-1300 közt kell farmolnod, itt megnézheted a táblázatot :

    TH 3 kevesee: 500 és kevesebb
    TH 4: 500-700
    TH 5: 700-900
    TH 6: 900-1100
    TH 7: 1100-1300
    TH 8: 1300-1500
    TH 9: 1500-2000
    TH 10: 1900 és felette

    ezekben a rétegekben próbálj meg farmolni... másik legfontosabb figyelj az időre, ha jó lootokat akarsz szerezni akkor korán reggel vagy éjszaka próbálj meg támadni minden ember..felébredés, mielőtt elmegy iskolába, munkába bárhova ez előtt ellenörzi és el is költi a lootodat... ezért kell éjszak megkezdened a portyát mint a vadállatok :))

    A világona legtöbben a következő időzonából játszanak

    UTC + UTC + 1: Közép-Európa
    UTC + 7 + UTC + 8: Kína, Délkelet-Ázsia
    UTC-5 UTC-8: Közép-és Észak-Amerika

    Nézd meg hogy hol mikor van éjszaka esetleg olyan időpont amikor te sem játszol és akkor támadj fektess bele pár órát és nem kellesz szenvedned hogy mennyit keresgetsz.. és SZARD LE a kupát amig SZAR falud van és nincsen kimaxolva semmit nem ér kiscit feljebb mész és rögtön lebasznak..

    Ha már fentebb vagy akkor ne úgy mint egy hülyegyerek próbálj lentebb ligába lépni hogy 1 troopot küldesz meghal és endelsz hanem próbálj meg lootolva lentebb menni hogy legalább értelme legyen !

    Ilyen könnyű farmolni és goldot / elixirt szerezni...

    Röviden: olcsó sereggel támadj olyan időben amikor más alszik , minden bányát MAXRA azonnal.

    [ Szerkesztve ]

  • AppleFnatic

    csendes tag

    Látom szó volt a klánvarral kapcsolatban arról is írnék pár okosságot hogy a későbbiekben mindenkinek sikeresebb legyen...

    Első sorban ami a legelején elkezdödik hogy nézd át a falud elrendezését nem hiába tette be ezt a funkciót a supercell nem hülyeségből mindenféleképpen rendezd át ha neked alapjából farmolos vagy trófeás bázisod van akkor az klánwar idején NE legyen ugyan az mert teljesen másra van, manapság már az interneten rá tudsz keresni hogy klánwar bázisod legyen és ne neked kelljen csinálni persze te is tudsz saját magadnak hogy pl. olyankor a tárolokat kintebb kell tenni és mind a 4 oldalra pl. kiteszel egy tárolót és mögé teszed az ágyút ez vonza a hogokat aki szenvedni fog a táróloval addig ágyúval lehet lőni aztán amig szenved szépenfelrobban mellete a giant bomba az a lényeg hogy a hog ridernek ne legyen tiszta útja hogy bemenjen a th ig ezért a 4 széleket kell védeni tárolora rámennek addig lövetni kell öket plusz csapdák de azért ez ennél nehezebb jóval igy ha nem vagytok ebbe járatsok keresetek tényleg war bázist és ne az a szar legyen amive alapbol játszol mert az lehet pont épp farmolos és pont nemide való

    Ne sajnáld a pénzt amennyire csak lehet a klán kastélyt maxolt ki hisz ez a legerösebb épület és mindig tele kell hogy legyen a legjobb troopokal hogy tudjanak védeni javaslat védelemre: Boszi, varázsló, sárkány vagy ijász és ne baszd be az alap szöveget ha valamit kérsz clan warba hanem fogd magad azt az 5 másodpercet és ne sajnáld írd oda hogy mit szeretnél és védelmi egységet kérj ne valami hülyeséget, CSAK IS VÉDELMI EGYSÉGET

    szervezétek meg a csatát mielőtt elkezdődik itt van a legtöbb esély hogy javitsatok majd az arányokon hogy nyerjetek hisz vannak nagyobb és kisebb klántagok is , a legfontosabb mindenki legyen aktiv szépen legyen mindenkire ráparancsolva hogyha részt vesz a waron akkor támadjon, miután elfogadjátok a wart ezután probáljátok meg az épületeket fejleszteni a védelmit ha alapból azt akartad igy már semmit nem tudnak tenni és gyengébbel sorsolnak össze sokat számit máér az az 1 szint is ha feljebb tudod húzni.

    - Szabály 2 mindig a gyengébb játékosok támadnak az első 12 órában ésmindig lentről felfelé, ne csináld te azt SOHA akármilyen nagykirály vagy hogy a legjobb 5-t betámadod pl. MINDIG a legkisebb támadjon elöszőr a nagyok töltik fel hisz nekik több idő a sereg s drágább.

    - Szabály 3 elég ha a 80%át veritek le a klánnak akkor már nyertetek, mindenkinek el kell mondani hogy az első támadás arról szól hogy 3 csillagos legyen és mindig a leggyengébbek igy lehet hogy azellenfél klánban szarnak rá mert azthiszik hogy nincs esély a gyözelemre és a nagyobb szintüek nem fognak sereget csinálni mert nekik drága és sok idő

    - Szabály 4 klánwwarnál nincs spórlás MINDIG a teljes hadsereggel teljes spellel támadsz és mindig a legerősebbel.

    - Szabály 5 ha valaki szarabb csillagra csinálta meg akkor mindig visszakell játszani és látni fogod hogy mitörtént

Új hozzászólás Aktív témák