Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz sutyesz96 #5232 üzenetére

    Múltkor olvasgattam Playen COC értékeléseit. Egy tag ki volt akadva, hogy már megint állnak a szerverek, nem tud belépni. Miért nem rakják rendbe a szervereket? Meg egyébként is hogy van pofájuk pénzt kérni in-app!? Költsék gyógyszerre, ő meg törli a játékot. Kár, hogy nincs integetős "smiley", írtam volna neki, hogy szia. Egyébként nem azért álltak a szerverek, mert xarok, Supercell meg épp a pénzünkön adriai hajóúton volt, csak karbantartás volt. De ja, költség gyógyszerre a bevételüket. De elvárás, hogy legyen ingyen a játék, meg még vegyenek szervereket is, hogy ő jól tudjon szórakozni. :/

    Egyszer kellett órákat várnom és indítottam boostot. 15 perc után karbantartás volt. Mikor újra elérhető volt, 45 percnél pause állapotban volt a sereg gyártás. Nem tették el a 45 percemet, korrekten folytathattam a boostot. Amúgy meg nem kötelező valódi pénzt pumpálni a játékba. Nem havidíjas. Jön gem már a bányából is, meg ugye fákból, bokrokból, event rewardból.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz sutyesz96 #5232 üzenetére

    Nem nehéz ilyen szinten upgradelni. Se a th11, se a th12 nem hozott érdemi újítást. Számokat (új szintek statjait) könnyű kitalálni, lényegeset nem. A CW meg máz ezer éve bent van. Egyébként én nem tudok példát mondani, mert nem játszom rendszeresen más olyan játékkal, amit olyan régóta fejlesztenek, mint a COC-ot.

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák