Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz direwolf #1568 üzenetére

    Csak pont ugyanugy, mint a telomon...az appok bizonyos reszei a TF-re telepednek, a masik feluk meg nem
    Igy ez persze nem 100as, de mondjuk ez nalam nem is okoz problemat

    A kijelzo panelrol: Persze, hogy mind folyadekkristalyos alapon van :) Hat valaminek kell legyen
    Mindettol fuggetlen en azt tapasztalom, hogy - hangsulyozom - a hasonlo aru, sot nemely joval magasabb aru tabnal is jobb a Chuwii kijelzoje, az IPS panel meg IPS panel reggel is meg delben is meg este is
    Azt is alairom, hogy ez nem jo..de mihez kepest? :)
    Nekem amugy mivel meg nem volt masik tabom csak ez, de lattam mar sok masikat (es hallottam az ararol) tobb mint elegseges a Chuwii mind minosegben, mind teljesitmenyen, mind tudasban es a kijelzojevel is meg vagyok elegedve
    Semmi kedvem ezt raklamozni, csak pore egyszeruen igy van....Masoknal meg nem
    Nekem ez az elso tabom es amire kell, azokat az igenyeimet bosegesen kielegiti, sot tobbet ad...
    Jomagam szeretem a dolgokat arra hasznalni amire valo ....a telefont pl telefonalasra :) Szerintem ez mindent elmond rolam :DDD Egeszen biztosan nem dolgoznek ejjel egy tabon...

    Udv: Necro

    [ Szerkesztve ]

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák