Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dud998

    őstag

    válasz hdanesz #941 üzenetére

    Nagyon baba! :K

    “Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

  • SOAD19

    addikt

    válasz hdanesz #941 üzenetére

    Biztos láttam, olvastam, ezt a hsz.-ed de már nem emlékszem rá. Gondolom azért, mert alapból ignorálom az ilyen g-shockokat, mert az ilyenek általában batár nagyok, esélytelen, hogy a 16 cm-es csuklómhoz jók legyenek. Valamelyik nap a másik topikban írta valaki, hogy van egy másik g-shock egész jó áron az emagon, lehet, hogy lecsap rá. Rákerestem, aztán timecenter oldalán rábukkantam, erre a modellre. Elsőnek a méretét szoktam megnézni, hogy van-e egyáltalán jobban belemélyedni az adott órába, vagy gyorsan engedjem is el. És látom, hogy mindkét mérete 50 mm alatti, mondom mi a fene. Ma voltam a Rogersben, volt is az acél szíjas, fekete. Tök jó méretben, abszolút nem nagy. Szóval kis csuklójúaknak érdemes ránézni. Csinálhatnának rendszert ebből, hogy ilyen tűrhető méretben is adnak ki Gshockokat a kockákon kívül. Mondjuk az acél kocka g-shock a hülye szíja, végszeme miatt nem jó.
    Ez a zöld nagyon megtetszett, ezen képek miatt. Mondjuk meg is kérik az árát, bő húszassal drágább, mint a fekete számlapos, acél színű rámás tesója. A következő gshockom lehet ez lesz majd valamikor. Bár a csatja, azért ennyi pénzért lehetne valami értelmesebb. Az acél kocka se sokkal drágább, és annál jobb a csat.

Új hozzászólás Aktív témák