Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spizzi

    tag

    válasz Szellem. #11144 üzenetére

    Ezt én is megfigyeltem, hogy amikor pl. szezon start van és az első 2-3 hétben mikor jobban megnyomom a játékot és napi szinten el van indítva akkor a hagyományos prestige szintek mintha lassabban mennének felfelé játszott időarányosan mint amikor már csak 10-15 nap van hátra belőle és 2 naponta lépek csak be pár körre.

    Az pedig, hogy a WZ/Plunder/DMZ több XP-t ad a BP-hez meg a Prestige-hez is nekem sem szimpatikus, konkrétan ha nem lenne olyan mákom, hogy tetszik a DMZ akkor szerintem egy szezon se lett volna befejezve tavaly október óta, úgy hogy csak a sima classic multit nyomom TDM, SD, Cyber Attack.

    Azt azért remélem, hogy az MWIII-ban picit korrigálnak a fejlődési sebességeken és a fizetős multi nem úgy lesz kezelve mint egy fekélyes seb. Ha véletlen mégis akkor most is lesz személy szerint nekem egy kiskapu mint ami most a DMZ volt... szerintem tuti favorit lesz nálam az open world zombi, alapból imádtam mindig is a zombi módot de így DMZ-szerű openworld-be pedig pláne. És mint tudjuk már időtlen idők óta a zombi a codokban a legjobb XP farm, mert zombinként ad annyi XP-t az ölésért mintha egy rendes hús-vér enemy player lenne, a többi, openworld jellegéből adódó számtalan felvehető mellékküldetésről nem is beszélve.

  • nutella1

    őstag

    válasz Szellem. #11144 üzenetére

    Ugyanez megvolt tegnap Shipmenten is. Mint az őrült, úgy adogadta az XP-t. 1020-ról, pikk-pakk elértem az 1050-es szintet. A BP is ugyanilyen gyorsan haladt. Viszont Classic 6vs6 multiban ugyanez felejtős. A gondom csak az ("gond" erős idézőjelben, mert alapvetően lexarom), hogy bármelyik más játékmódnál jobban kedvelem. S ha szintet szeretnék lépni, szépen el is felejthetem. Ez szándékos lépés, úgy gondolom. Így szeretnének leszoktatni, módszeresen de biztosan a Classic multiplayerről. Tóduljon a nép a Warzone-ba. Szvsz.

    https://erdélyízei.com

Új hozzászólás Aktív témák