Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz jonnyjoker01 #672 üzenetére

    No egy kicsit végre tudtam szánni rá időt hogy teszteljem a cuccot.
    Kemény 1400 forint volt vagy 2 hét alatt ért ide
    Kezdem az össze szereléssel ami nem túl acélos ,bár ennek ellenére szerintem egyszerűsége miatt tartós lesz .
    Fogásra kellemes egyébként és elég széles spektrumba lehet állítani a szélességét .
    Oldalt vannak kivagasok a jacknek és az usb aljzatnak .
    Sajnos kialakításából adódóan így a power gomb és a hangerő nem használható ,meg kell fordítani a telefont és úgy lehet ,viszont így meg nekem poco f1en a jack aljzat meg pont útba van , bár amúgy is Bt fülessel használom .
    Maguk a triggerek a legolcsób anyagokból vannak , nyilván nem is prémium cucc. A vissza húzó rugó lehetne erősebb mert van mikor nem emeli el eléggé a tappancsot és ugye érzékeli a képernyőn hogy nyomod igazából normálisan meg húzod akkor nincs gond .
    Van belőle beépített akkus ventilátoros cucc , ajánlott a melegedés miatt .
    Szánni kell kellő időt amúgy a layout finom hangolásra is .
    Azt most nem tudom hogy a COD hibája vagy alapból ilyen minden fps ,csak nem tűnt fel ,de ha a joystic nem fixedre van állítva akkor hlugye ha celzok nekem úgy van beállítva mint ps4/xboxon volt. Bal trigger céloz ,jobb lő .
    Szóval ha nem fixed a joy akkor ha sokáig celzok a joy felugrik a célzó gombhoz ,és tud megfelelést is okozni. Egyenlőre azt találtam ki hogy meg növeltem a joy méretét ,+fixed re tettem így már okés. Van egyébként olyan grip is amin joy is van , érdemes olyat keresni .
    Összességében amúgy nagyon is használható a cucc . Némelyik hiba az árból és az univerzális kialakításból adódik de meg szokhato. Arra tökéletes hogy az ember eldöntse van e szüksége ilyenre vagy nem. Nálam határozottan működik ,bár bénázok még vele ,és szvsz be fogok ruházni már ha van egy ilyesmi cuccbol valami normálisabb darabra .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák