Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janitor01

    tag

    Milyen fura, hogy valaki összeahsonlítja a COD ot a BF el. Teljesen más játék. Az egyik egy többé kevésbé nagy háború szimulátor, tankokkal repülőkkel helikopterekkel. Rombolható környezettel hatalmas pályákkal és sok sok játékossal. Szuperül lehet vele játszani, taktikázni de mondjuk a Close Quarters nem jó. Pedig engem egy idő után zavarnak a járművek.

    A COD egy kis pályán játszódó pörgős akció game, leginkább nekem a CS re és az UT re hasonlít. kis párosítással.

    Ez az új COd különösen tetszik a bemutatók alapján az IGN értékelés nagyon pozitív.

    A grafika valóban nem a legjobb ez tény. A Frostbite 2 megeszi reggelire, de szerintem itt nem kell megállni gyönyörködni a tájban ez egy akció játék elnézhető a low poly.

    Ha valaki szeret játszani a COD al akkor igenis évről évre megveszi az új játékot, és a DLC ket is. (ahogy a BF es is a platinumot ha csak kicsit is komolyan gondolja) Mindkettő szerintem mostantól évente jelenik majd meg kb, szóval egy idő után a BF ben sem lesz új a nap alatt. A FIFA-t is sokan megveszik évente pedig ott aztán nagyon kis változások vannak.

    A single player mutatóban van minden mai FPS-ben (bár ezt nagyon dicsérték)

    NA és a ma reggeli munkába indulás előtti 15 perc gamming alapján:

    Jó a multi. Nagyon. Jók a mappok, a hajóson voltam jól van kialakítva a pálya élveztem játszani rajta. Bár meglepett, hogy 2 20+ os szintű is volt az arénában:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák