Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janitor01

    tag

    Milyen fura, hogy valaki összeahsonlítja a COD ot a BF el. Teljesen más játék. Az egyik egy többé kevésbé nagy háború szimulátor, tankokkal repülőkkel helikopterekkel. Rombolható környezettel hatalmas pályákkal és sok sok játékossal. Szuperül lehet vele játszani, taktikázni de mondjuk a Close Quarters nem jó. Pedig engem egy idő után zavarnak a járművek.

    A COD egy kis pályán játszódó pörgős akció game, leginkább nekem a CS re és az UT re hasonlít. kis párosítással.

    Ez az új COd különösen tetszik a bemutatók alapján az IGN értékelés nagyon pozitív.

    A grafika valóban nem a legjobb ez tény. A Frostbite 2 megeszi reggelire, de szerintem itt nem kell megállni gyönyörködni a tájban ez egy akció játék elnézhető a low poly.

    Ha valaki szeret játszani a COD al akkor igenis évről évre megveszi az új játékot, és a DLC ket is. (ahogy a BF es is a platinumot ha csak kicsit is komolyan gondolja) Mindkettő szerintem mostantól évente jelenik majd meg kb, szóval egy idő után a BF ben sem lesz új a nap alatt. A FIFA-t is sokan megveszik évente pedig ott aztán nagyon kis változások vannak.

    A single player mutatóban van minden mai FPS-ben (bár ezt nagyon dicsérték)

    NA és a ma reggeli munkába indulás előtti 15 perc gamming alapján:

    Jó a multi. Nagyon. Jók a mappok, a hajóson voltam jól van kialakítva a pálya élveztem játszani rajta. Bár meglepett, hogy 2 20+ os szintű is volt az arénában:)

    [ Szerkesztve ]

  • janitor01

    tag

    Na tegnap sikerült mutliznom kicsit.

    Hát ez a lobby-s téma elég gáz. Miért?

    Mert ha játék közben kilép x ember akkor úgy maradtok nem lehet becsatlakozni később és lehet, hogy extrém esetben 4 en maradtok egy egyébként 12 fős mappon..
    Mert ha mondjuk 8 an vagytok két mapp között eddigi tapasztalataim alapján nagyon kicsi az esélye annak, hogy jön 4 ember aki kiegészít.
    Mert ha lesznek DLC-k (és lesznek, ebben biztos vagyok) akkor osztódni fognak a játékosok és az osztódással együtt jár az, hogy potenciálisan kevesebb ember akar majd egy időben játszani.
    Mert a hátrányával szemben egyetlen előnyét sem látom.

    Maga a játék elég jó. Miért?

    Ha megvagytok megfelelő létszámban akkor egy nagyon pörgős kis csata alakul ki egy kör általában gyorsan lemegy. Jók a perkek és a fegyverek is jól vannak elosztva, nem éreztem azt, hogy mondjuk 1 es szinten lelőhetetlen egy 20 as. A battlefieldben ezt sokkal jobban megszenvedtem.
    Jók a pályák! A grafika nem túl erős, de a mapp design az nagyon jó. Jók a pályák témái és megfelelően eltérőek egymástól a mappok. Ráadásul úgy van felépítve, hogy kényszerít a csatára, bármerre mész egy idő után potenciálisan egy gócponthoz jutsz.
    Jók a fegyverek. Sajnálom, hogy jövőben játszunk de elismerem, hogy a fegyverek jók. Szépen megtalálhatja mindeki a magáét.

    A single gyenge. Miért?

    Mert 2012 végén ez kevés. Amíg multiban elfogadom a low poly grafikát singleben zavar. Különösképpen, hogy optimalizálatlan is! i5, 570 es Nvidia, 8 GB ram és nem lehet mindent maxra húzni. Ezzel még együtt is élek de a BF3, Crysis 2 hd pack, Sleeping dogs hd pakkostul, stb.. Mind mennek röccenés nélkül. Nem értem.
    Mert ezt a fajta játékmenetet most egyszerűen unalmasnak érzem. Ez a nagyságrendileg a 9. COD. Itt lenne az ideje megmutatni, hogy valóban izgalmas 5-6 órás singlet is össze tudnak hozni. (Normális esetben én támogatnám azt is, hogy az unalmas játékmenetet lélegzet elállító grafikával dobjuk fel, de itt most ugye ez nincs.)

    A zombit nem próbáltam. Miért?

    Mert az asszony lerúgta a tökeimet, hogy ennyit ülök a gép előtt :O

    Megéri megvenni?

    Akinek bejön a BF 3 annak szerintem nem. Én azért hagyom ott a BF et mert egyszerűen zavarnak a járművek. Tudom, hogy ciki de ez van. nem örülök, hogy egy jó helikopteres agyonlő 10x mire bármit is tudok kezdeni vele.
    Akinek bejön a CS:GO annak szerintem nem. A CS, az CS. még akkor is ha ez a GO szerintem a rosszabb fajta. Én a mai napig többet 1.6 ozok mint GO zok.
    Akinek bejöttek a régi COD ok annak igen!
    Aki most keres egy jó multi lövöldözőst amiben nincsenek járművek, szerintem vegye bátran.

  • janitor01

    tag

    válasz Tomix24 #723 üzenetére

    Nálunk nem dobált! Tegnap 3v3 at játszottunk egy teljes körön át míg végül mappváltásnál kiléptem mert a lobbyba 6 an voltunk továbbra is

  • janitor01

    tag

    válasz kribe #725 üzenetére

    És akkor mondjuk egy Free for allban?

    Ott nem nyerhetsz ha később jössz (kivéve HA NAGYON Király csáávó vagy)

  • janitor01

    tag

    válasz KAMELOT #728 üzenetére

    Azért egy 240 GB os SSD megváltoztatná az " életedet"

    Semmi de semmi nem számít annyit egy gépnek mind az SSD. Nyilván sokan leírták már és nekik sem hittél, de inkább legyen i7 helyett i3 SSD vel. A mindennapi életben többet nyersz vele!

  • janitor01

    tag

    válasz Szatesz. #1927 üzenetére

    Én nem vettem volna észre, hogy letöltött volna bármit is.

    A HC módot jelenleg jóval kevesebben játsszák mint a normált. Szerintem normállal érdemes kezdeni. HC ban fejlődni is sokkal nehezebb.

Új hozzászólás Aktív témák