Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • believil

    tag

    válasz ADAM1337 #14807 üzenetére

    Én is ettől félek... Viszont azt hagy fűzzem hozzá az előző írásomhoz, hogy nem konkrétan neked szólt ez a dolog, hanem neked, a téma kirobbantójának, és az MW2 topikban tanyázó BC2 reklámarcokank... szal ezért volt hosszú a terjedelme az írásomnak...azt hittem egyértelmű, de ha nem akkor bocs.
    A másik... warozás. Nos igen hiányzik, de mint írtam, az iw-net szerintem is borzalmas, de nagyon, ettől függetlenül a játék szerintem az egyik legjobb, amiat valaha csináltak... ez az én szubjektív véleményem és pont. De remélem a kérésemet több ÉRTELMES lény megszíveli, és nem írkál ide a BC2 királyságát bizonygatva... Nem kell bizonygatni, bemegyek a BC2 topikba és elolvasom,h goy király, de nem itt, főleg nem a MW2-vel szembehelyezve bizonygatni.
    Mondd azt, hogy a BC2 király játék, de ne azt, hogy király játék, mert a mw2 fos... (ez utóbbi sem neked szólt személy szerint).
    GONDOLOM A PH-t OLVASSÁK ÉRTELMES LÉNYEK... akkor lehet ÉRTELMESEN FÓRUMOZNI. Vagy ha nem megy az értelem felszínre hozása, akkor nyissunk egy külön MW2 vs. BC2 topikot, hátha akkor eltűnik a nem kívánatos iráshalmaz a különálló topikokból.
    Én ezt itt lezártam...látom a te/ti igazadat/igazatokat, de ti is lássátok, hogy én pl azért járok ide, mert nem érdekel a BC2, hanem a MW2 érdekel.
    PONT.

    [ Szerkesztve ]

  • LamaCube

    addikt

    válasz ADAM1337 #14807 üzenetére

    Flamel reagáltak???
    Nem sűrűn irkálsz mw2 topicba sőt...Érdekes, hogy pont akkor írsz amikor...

    A skillről pedig annyit cod1 óta egyikhez se kell skill.Cod sorozatról beszélek.
    Aki viszonylagos realitásra és skilles játékra vágyik az játsszon Armaval vagy us armyval.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák