Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • menalcas

    őstag

    Hát gyerekek elkezdtem visszaolvasnio látom a lemez hiba gyakori, kicsit hervasztó mert én totál rá voltam erre a játékra, ha valaki olvasta a régebbi hszeim ilyenekkel találkozhat hogy lerugom az lcd t ha nem adják ki most a gamét vagy már nem bírom idegekkel stb, Erre nekem is fos a 2. lemez de én úgy csinálom hogy nem szedtem le amit felrakot hanem steamról szépen tovább töltöm most jár 85% nál de csak 150k val ma már ebből nem lessz kodolás max a 4 el.
    De majd én is megpróbálok reklamálni, nem akarom visszakapni a zsét csak cseréljék ki müködő lemezekre, gondolom majd kitalálnak erre is valamit mert az nagy bukta lenne ha nem vennének tudomást ekkora hibáról .
    lajosx: "olvassa mind a 2 lemezt szóval nem értem soknál miért nem" nem a meghajtóink sza*ok hanem a lemezek, konkrétan mondjuk x lemezből az 1/3a sz*r és aki olyet fog ki az most szidja az atya eget is mert nem szeretünk olyanért fizetni ami nem működik.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

Új hozzászólás Aktív témák