Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Neoteric #962 üzenetére

    Neked mi közöd van ahhoz, hogy ki miért és mennyi pénzt ad? Valamilyen szent küldetést teljesítesz, hogy nehogy valaki mw3-at vegyen? Dolgozom, így nem anyuci zsebpénzéből élek, azt veszek meg amit akarok.
    Személyeskedés? Hol? Tudatlan? Troll? Úgy általánosságban írtam, hogy te ezt magadra vetted az nem az én hibám... :U , így ha magadra vetted elnézésedet kérem :R Egyébként olvasd vissza a BF3 topicban saját hozzászólásod a trollkodással kapcsolatban. Hidd el tudnék felhozni hibákat, de minek? Felőlem azzal játszik mindenki amivel akar.

    "Battlefieldet sajna nem lehet üres 10-20 percben játszani.."

    Ja, hogy téged az bánt, hogy nem tudod megvenni, mert drága és sajna nem tudsz vele játszani üres 10-20 perceket.

    Egyébként senki nem írta, hogy csak pozitívan nyilatkozhat az MW3-ról. Itt van Lorenzo és még pár ember, aki átjön ide a másik topicból, és normálisan kifejti a véleményét. Én pedig igazat is adok sok mindenben. Mondjuk lehet, hogy ez a korral jár, hogy miképpen fogalmazunk meg dolgokat.

    Ja itt is van smile... nehogy magadra vegyél bármit is

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák