Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz DeFranco #7476 üzenetére

    Leesés és ellopás ellen lehet biztosítást kötni rá. Ha keveset szánsz rá akkor lehet érdemes lenne szétnézni a noname kínai telefonok között is. A legtöbb persze teljesen gagyi és csak levélnehezéknek jó, de vannak egészen tűrhető darabok is amikkel már megéri foglalkozni.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Melack

    veterán

    válasz DeFranco #7476 üzenetére

    Az igaz, hogy ennyire Google alapon tényleg macera a váltás. Megértelek.
    Ha ingyen ki tudod hozni a Pop C-t, akkor még jó is lehet. :R

    (#7479) Tim82: Docs nincs, de van helyette (Sky)OneDrive, amivel meg tudsz szinkronizálni, Excel és Word doksikat nyitni/szerkeszteni. Anyu telóján próbáltam, nagyon baba. Már át is tettem a kimutatásaimat a Driveba, hogy egyből lássam a telón :D

    Telenoros Y300am lesz eladó :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

  • Tim82

    nagyúr

    válasz DeFranco #7476 üzenetére

    Google Mailt tud szinkronizálni, Google Maps helyett ott van a HERE Maps + Here Drive (szerintem nem fapadosabb), Google kontaktokat és naptárbejegyzéseket gond nélkül szinkronizál. Jegyzeteket nem próbáltam, mert eleve Evernote-ot használok jegyzetelésre, az mindhárom általam rendszeresen használt platformon - WP, Android, iOS - megbízhatóan megy.

    Google Docs szerintem nincs, nincs Chrome, nincs Opera Mini (helyette van Nokia Xpress, ha kevés adatforgalmat igénylő böngészőt akar az ember), nincs My Phone Explorer. Általam tapasztalt hülyeségek: hajlamos néha duplikálni a rendszer a felmásolt zenéket (elvileg ezt javították már a legújabb frissítésnél), az emailkliens szarul kezeli a mellékletek csatolását. És ennyi, mert nem érdekel, hogy turkáljak a telefon fájlrendszerében és hasonló nyalánkságok, amit fel szoktak róni a WP-nek.

    Az L520-nak cserélhető az akkuja amúgy és nem is drága, szabvány BL-5J akkut használ. A látszólagos karcsúság ellenére kb. 2 napig elketyeg vele a telefon állandó szinkronizálással, wifi/3G bekapcsolva, némi csevegéssel, rendszeres emailezéssel, napi 10-15 percnyi telefonálással.

    *
    Amúgy akkor én már keresnék a helyedben egy Huawei Y300-at a C1 Pop helyett. :) Most azt mondod, hogy a kijelző nem számít, pedig ha valami azért számít egy csupa kijelzőből álló telefonon, akkor az.

    *
    Melack: az oké, de gondolom, nem véletlenül emlegette DeFranco a Google Drive-ot. :)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák