Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Magnum_ #72212 üzenetére

    Nem vagyok meleg, mégis az egyik legjobb barátom nő. (Igaz, nem a cicababa, hanem a talpraesett, önálló fajtából.)

    Soha fel nem merült közöttünk semmi egyéb, ellenben kiválóan lehetett vele együtt sörözni, kirándulni, megbeszélni az élet dolgait stb. Soha egyik csajom sem volt rá féltékeny.

    (Múltidő is csak azért, mert kétéves gyereke van, ami kissé limitálja a közös programokat. Ami gyerekes fotó van rólam FB-n (asszem, csak betaggelve), az az ő kislányával van.)

    *
    Azt persze érteni vélem, hogy miért tartod enyhén gyökérnek a bejegyzést.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Magnum_ #72212 üzenetére

    Volt olyan "csajom", akivel nagyon jól elvoltunk, egy húron pendültünk, akarta is, de nekem csak nem kellett, előadtam a legyünk csak barátok szöveget. Elfogadta, pár hónapra rá összejött azzal a pasival, akinek mára két gyereket is szült neki, a pasi hívott meg a tejfakasztó bulira.

    Na persze ez az egyetlen vállalható búcsú azzal együtt, hogy a többinél sem törekedtem a szép befejezésre.

    Hát ez, mint kötelező olvasmány... Milyen szakos? Nem vagyok büszke rá, de alig olvastam kötelező olvasmányt. Ahány bölcsésszel, magyar szakos tanárhallgatóval, fiatal tanárral beszéltem, az a vélemény jött ki, hogy a rendszer úgy szar, ahogy van. Aztán belekerülnek az oktatás végrehajtói közé, akik a mit és hogyan elméletbeli elsajátítása után megkapják a gyakorlatban érvényesítendő instrukciókat és vajmi kis esélyük van javítani a rendszeren.

    Egy kisgyereknek odaadják a Vuk-ot, ami a könyvben aránytalanul nagy részt szentel Tás elmúlásának, amelyet legalább részletgazdagon, ízesen ír le. A gyerekpszichológus meg vakarja a fejét, miért fél a gyerek az indokoltnál nagyobb mértékben dolgoktól.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák