Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7

    addikt

    válasz Magnum_ #23046 üzenetére

    Itt egyikunk sem tudott, a szandek pedig onmagaban nem volt elegendo. Lehet, hogy rosszul csinaltuk, de nem tudtunk mit kitalalni. :N

    @DeFranco: Lehet, hogy rosszul fogalmaztam -- egyaltalan nem banom, hogy egyutt voltam vele. Nagyon hasznos volt, jo is volt. Azt sajnalom, hogy nem sikerult athidalni a kettonk kozt huzodo szakadekot. :K

    [ Szerkesztve ]

  • Dany007

    veterán

    válasz Magnum_ #23046 üzenetére

    IMax-be megyünk... előtte akarok nézni magamnak végre valami normális cipőt... Nem igazán akarok csalingázni Pesten. :)
    Egyébként Pláza étterem alatt én nem az ilyen gigyi-gagyi kifőzdéket értem. :) Ahol beállsz a pulthoz, veszel egy tálcát aztán telepakolod kajával a végén meg fizetsz... legutóbb a Kikában tettünk így, de az elmegy az csak muszájból volt... most meg jól jönne valami kis kulináris élvezet. Ha már úgy 3-4 évente vesszük rá magunkat ilyesmire.
    Egyébként a Sphinx igen jó volt. Így vidéki komolyabb éttermekhez viszonyítva is (kajában is, kiszolgálásban is). Nem is értem mért zártak be, mert mikor még mi odajártunk (még a gyerek előtt 1-2 havonta jártunk Pestre iMax-be meg vásárolgatni... :U és mindig a Sphinx-ben ettünk, most gyerek után már anyagilag nem kivitelezhető :D) anno általában fullon volt. Totál fullon. Egy idő után, már direkt 12 előtt ültünk be, csak sörözgetni, hogy legyen hely ebédidőben! Mondjuk ez még válság előtt volt...

    @Qru:
    Vicces, de szeretem a mekis kaját. :D De valahogy nem tudnám ott elképzelni. 1-2 havonta veszünk valamit onnan és az elég is.

    radi8tor1@:

    Oké, ezt már más is mondta, megnézem mi fán terem. :) Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák