Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melack

    veterán

    válasz Qru #15352 üzenetére

    Mi meg a baba miatt nem találtunk másik albérletet, merthogy - idézem - a csecsemő mindent lerombolna, összekoszolna... A peluson kívül? Néztem boci szemekkel, majd kívántam neki gyermekmentes életet. Én csak a kereső oldalon voltam, de tudom, hogy azok, akik kiadják sem mindig 100asak. Megértem én őket persze, de most pont miattuk lett a saját lakás vásárlás előrehozva.

    (#15353) DeFranco: jó tulaj ritka kincs, meg kell hagyni.

    (#15355) radi8tor1: akkor mondja meg őszintén. Meg fölszinti lakásban kit zavartunk volna?

    [ Szerkesztve ]

    Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

  • sutszi

    veterán

    válasz Qru #15352 üzenetére

    Érdekes dolog ez. Végül is megtudtam milyen lehetséges okok vannak a 2 hó kaució mögött.
    Az ingatlanközvetítős sikerdíj logikus... de ez a fizetési hajlandóság összefüggése a kaucióhoz, hát...
    Ettől még simán bedőlhet bárki, ezt jól megmutatta az elmúlt 5 év gazdasági helyzete...

    2 hó kaució...Csak a példa kedvéért. Jön egy bérlőjelölt. 1 hó-val kivenné, hosszútávra. Nem kell mert biztos nem akarja/tudja fizetni. Jön több is de azok is kiesnek több okból is. Aztán eltelik 1 hónap. Üresen állt a lakás, 1 bukta van...Ennyi erővel már ki is lehetett volna adni. Persze az albérlős játék elég lutri mindkét félnek...

    Ha már albérlők ilyenek akkor elmondom mit látok én a kiadó ingatlanokkal kapcsolatban. Palota áron akarnak lyukakat kiadni. Már képeken kiesnek a csontvázak a szekrényből. Nem platinaveretes padlót keresünk, de elég rendesen elgurult a gyógyszere némelyik embernek...

    Ja és ne gondolja senki, hogy nekünk nem voltak rossz tapasztalataink tulajokkal, akik megpróbálnak minden szarral lehúzni...

    (#15353) DeFranco : Lehet naív vagyok, de azt hittem eddig az ilyen helyzetek elkerülése miatt van szerződés...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák