Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz lorcsi #121120 üzenetére

    már a megjelenéskor szerettem volna, mert forradalminak találtam az ötletet (nem feltétlenül a technológiát, hanem azt, ahogy azt megvalósították), aztán halasztottam nagyon sokáig és nem rég vettem egyet nyilván már picipénzért az eredeti árához képest.

    teljesen jó egyébként az árát nagyon megéri, vannak nagyon vicces játékok rá, de rengeteg a hulladék és ha nincs igazán jó guide-od hogy a te ízlésednek megfelelő műfajok közül melyikkel érdemes kezdeni akkor el tudja venni a kedved a sok hulladék.

    partyjátékként megint csak beválna, ha Elnök urat bevonnám de próbálom analóg vonalon tartani amíg csak lehet, így marad hogy egyedül galaxy-zom.

    összességében szerintem két kezemen meg tudom számolni hogy hány játék fogott meg igazán (galaxy 1-2 mindenképp, metroid prime egy jó ideig de nem játszottam végig, batman brave and the bold cuki nagyon, metroid other m igéretes de nem kezdtem bele még, force unleashed 2 jó, mario party nagyon vicces, kb. ezek kötöttek le, zelda pl. abszolút nem)

    alapvetően ha nem kell beszerezni a játékokat, akkor szerintem most is jó a Ft/játékóra vagy Ft/fun mutatója, de a technológia már nagyon meghaladta azt amit a wii kínál. a grafika hagyján, az soha nem zavart, néha kínosan lassan történnek dolgok, próbálnak időt nyerni a képváltásokon, stb. de maga a wiimote ami a lelke az egésznek szerintem a legjobb kontroller ever kár hogy nem folytatták igazán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák