Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz macilaci78 #109389 üzenetére

    szerintem az ikea baromira más filozófia mint amit mi itthon elképzelünk a bútorról, a maga helyén és értelmezési tartományában tök jó, csak éppen nem hazai sztenderd.

    fiataloknak, első lakásba, szellősen, levegősen, olcsón, kiadott lakásba bérlőknek, és annak aki szereti gyakran cserélgetni a berendezést, annak ez jó, kint nem is drága, egyébként már itthon sem igazán.

    nem lehet ráülni, ráállni, ha ráragasztasz egy karcvédő tappancsot nem szeded le csak a leheletvékony laminátummal együtt, esetleg van némi holtjátéka, ez benne van de senki nem is várja el (-joggal) hogy ne így legyen.

    viszont eszméletlen praktikus, ötletes és kényelmes, és az a magyar bútoripar szégyene, hogy minőségben és praktikumban megközelíteni sem tudják általában (winnerről és kollégáiról most ne beszéljünk az más tészta).

    van amiből én sem venném meg, sok mindenből tudatosan mást választottunk de akkor más volt az igény és tudatosan mentünk szembe a fentiekkel.

  • 7

    addikt

    válasz macilaci78 #109389 üzenetére

    IKEA asztallal volt már első kézből tapasztalatom, pont a Bekanthoz hasonló lábbal. Tényleg kizárom, nem volt megfelelő az én igényeimnek. De, mint írtam, a tekerős modellt is megnéztem YT videókon (többet is kerestem), és arra jutottam, hogy hiába hozzávetőlegesen olcsó, nem szívesen adnám ki érte azt a pénzt.

    A felhasználás amúgy viszonylag egyszerű; itthoni számítógépes asztal lesz. El kell bírnia a gépházat, két nagy monitort, hangszórókat, egy mikrofont + állványt és még néhány egyéb apró csetreszt, illetve azt, hogy időnként rákönyökölök, amikor tartom a nehéz vízfejemet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák