Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz DeFranco #109142 üzenetére

    Továbbra sem szakmai zsűri vagyunk. Ha valaki sárpite receptjét írja meg agyagból és mázas kerámia lesz a végére, az nem a mi gondunk. Ha meg tudjuk ítélni, hogy téves/hibás/fraud/ökörség, akkor azt jelezzük a cikkírónak természetesen. De jön néha olyan mélyvíz mondjuk, linux vonalon, hogy szó szerint csak a helyesírást tudom csak érdemben nézni. :D

    Azt már csak kiegészítésként írtam.

    Office... szóval nem mentjük ki a szöveget, mert más a formázás, linkek, tag-ek, stb. Nagyon nincs értelme Office-ban rendbe tenni, hogy utána egy másik rendszerben újra kelljen csinálni az egészet.
    Például egy részben formázott szöveget macerás Office-ba átültetni, majd onnan vissza a css-be. Ráadásul legyen elmentve a cikkírónál, a korrektornál, a szerkesztőnél, meg a lapcsaládnál, vagy legyen egy közös, mindannyiunk által hozzáférhető és szerkeszthető tárhely, ami... Na :N

    bandus: véleménye, ötlete mindenkinek lehet. Orbán Viktort, vagy Bill Gates-t is divat szidni, de ugyanakkor azt is be kell látni, hogy nagyon kevesen tudják/akarják azokat a döntéseket meghozni, felvállalni, amit ők. Nem, nem védem, nem is méltatom sem őket, sem a döntéseiket, csak azt mondom, hogy én nem csinálnám.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák