Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bearni

    csendes tag

    Hát kérem szépen ilyen a magyar, ha valami nem sikerül neki, akkor biztos őt baszták át. És persze rögtön anyázni kell. Sajna erre a munkára sem alkalmas mindenki, én se lettem fogorvos. Ez igy müködik, ilyen az élet: a gyengébbek lemorzsolodnak pár hét alatt. Ők nem hülyék,nem bénák, csak erre alkalmatlanok. Lehet hogy máshol meg sokkal jobban fognak érvényesülni.

    ÉS SZERINTEM AZ MONDJON VÉLEMÉNYT AKI MÁR LEGALÁBB 2-3 HÓNAPOT ELTÖLTÖTT A CÉGNÉL!! Köszke

    Lehet vitatkozni, hogy jó vagy sem. A probléma az hogy az emberek nem ismerik fel saját képességeiket. Pl amikor egy 120kg-os nő miniszoknyában és topban a legjobb pasit szurja ki magának a diszkóban. Ennyi. Remélem ebből mindenki megértette.

    Amugy azt javasolnám mindenkinek, hogy ha eddig se volt egy rendes öltönye, akkor ne most nézze ki, ez nem neki való. Az se árt ha van egy kis tartalék zseton, ami kitart 1-2 hónapig. És az se árt, ha az ember nem 17 éves, meg nem is 50. Elég sokan kurva jól megélnek ebből, és mégtöbben egy forintot se láttak soha. De sok embernek el se kellett volna kezdenie ezt az egészet. :W

    :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :(( :(( :(( :O :O :)) :)) :)) :)) :) :) :)) :)) :)) :DD :) :C :O

  • Bearni

    csendes tag

    Ha lesz időm, szívesen válaszolok néhány kulturált kérdésre. Vitatkozni nem fogok senkivel. Igazából én se ajánlanám ezt a melót senkinek se szívesen. De ez is csak egy munka, és van ennél sokkal rosszabb is. Ennyi.

  • Bearni

    csendes tag

    válasz ShutUp #612 üzenetére

    "uui.: hát ez egy kicsit vulgár lett, boccs. De talán így ütősebb " -Ez azért kellett a végére, köszönöm. Gondolom haragod a cég ellen szól és nem ellenem. Azért reagálnék egy kicsit az elhangzottakra.

    "Hallottál már arról hogy FELSŐOKTATÁS?" - közgazdász volnék, de tényleg nem a Brokernetben tanítottak határprofit intervallum számításra :) Amugy 3-4 szintet elérve egész érdekes az oktatás. Első 2-3-4 hónap oltári hülyeségek.

    És leirtam azt hiszem azt is , hogy ezt nem ajánlom senkinek. De ugyan igy müködik az otp,ing.... is. Maximum csak később később szervezel be magad alá embereket.

    "Te meg erre azt mondod ez is csak egy munka van nehezebb. Ne bassz már, komolyan? Ha a bányász lennél Derka Derkasztánban és a napot nem látnád egész nap, az tényleg rosszabb munka vóna, ötöst neked, hármat faszom." - Kamionrakodó is voltam fiatalabb koromban napi 10 órában, hidd el szarabb volt. :)

    Amugy csak arra akartam rávílágítani, hogy sok ember tényleg bedőlt a hülyeségeknek, de vannak akik bizony megélnek véletlenül belőle ( és nem 10 éve kezdték). Ilyen figurák is vannak. Persze 1 a százból-ezerből.

    Hát mindenkinek további kellemes dührohamot kívánok :DD :)

    U.i.: Küldöm a pozitív energiát a monitoron keresztül. Érzi már? :DD

Aktív témák