Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bman81

    csendes tag

    válasz Vamp #756 üzenetére

    Én tisztában vagyok azzal, h az általam keresett pénz hány %-a jut nekem ill. az alattam/felettem lévőknek. És azt is látom, h az egyáltalán nem leosztott pénzek hova, kinek, mire mennek. Szerintem semmivel sem kevésbe transzparensebb a dolog, mint bármilyen más vállalkozás. Persze ezt csak konkrétan erre a cégre mondom. Sőt, pont ezt a transzparenciát szeretem.

    BNet több mint egy milliárdot költött reklámra és márkaépítésre tavalyelőtt. Tavaly gondolom, mégtöbbet. Nem jársz pl. autópályákon, vagy BP-en, vagy nem nézel TV-t néha stb. ??? A legfontosabb, h márkanevet építsenek. Pont, mint a franchise-ban. Ez viszont nem 5-10, hanem min. 15év.

    Tudom, h nem lehetek teljesen objektív, de ne keverjük a többi MLM-es rendszerrel, mert pl. itt töredék annyi ügyfélből lehet jól keresni. Ahol meg szerencsefaktoron múlik, ott pár hónap után abba kell hagyni!!!

    Vállalkozásról beszéltünk, nem alkalmazotti státuszról.

    Persze értem. Nálunk 5-600-an vannak 5-ös és felfelé. Ők már tényleg nem keresenek 7-800alatt! 3-4-es olyan 1400-1600lehet. Ők még aktívan dolgoznak. Ezen kívül van jó pár száz aki kezdő, vagy lemorzsolódó. Magyarul 2000-2500 ember dolgozik aktívan. A többi hobbijátékos és statisztikarontó. Ők lesznek kiszórva hamarosan.
    Igaz, h lassan 35000-en regisztráltak be, de a csődits be mindenkit korszaknak vége (hála Istennek). Tudom, h ez szarul hangzik, meg gáz, de máshogy nem lehetett volna ilyen rövid idő alatt ilyen hatalmas eredményeket elérni. Nekem sem tetszik, de lehet, h egy csomó tehetséges emberke máshogy nem is lenne itt...
    4-estől tudok jövedelemátlagot szerezni, ha kell. Az alatt még túl nagy a fluktuáció.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák