Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ecike

    csendes tag

    válasz Füge007 #414 üzenetére

    Már bocs,de nem 2 hét a képzés hanem folyamatosan minden héten hétfőn van kezdőknek 17:45től, a többieknek pedig egész nap szinte.És még utánna is van Európai városokban,ami pedig azt illeti láttam az ékszereket agyaska és képzeld az nem ezüst palladium,szal ezek szerint nem tudod megkülönböztetni őket,attol,hogy nem vagyok még se 2es se mit tom én hanyas,tudom mi a különbség közöttük,én pedig egyébként is idegenvezető vagyok.Tisztelettel nagyapád felé igaza volt,átgondoltam és ugy voltam vele:Igen átgondolom és mi van ha bejön,akkor sok pénzt kereshetek és még külföldön is kapok ezzel munkát és mi van ha nem,buktam vele 30rugot és semmi mást,de van vállalkozói engedélyem,amivel nyithatok klubbot és megmaradt az előző vállalkozásom is ami családi,szal nincs mit vesztenem, és ami a rózsaszín lufikat illeti nah az tényleg gáz ha valaki azokat kergeti,itt is ugyanúgy mint máshol kőkeményen meg kell dolgozni a pénzért és én ezt vállalom is.
    Era

    Szeretkezz ne háborúzz,akinek meg nem inge nem veszi magára vagy kimossa és utána veszi fel:P

Aktív témák