Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • anagylevin

    csendes tag

    válasz azigazforest #1637 üzenetére

    Nem a ker. tv-k találják ki, riportokban lehetett látni a fölháborodott embereket; úgy 1 hónapon keresztül volt téma.
    Rengeteg pénzügyi reklámot, hírdetést látni, amik nagyon - nagyon hasonlók a bnet kínálatához: lakás, hitel, befektetés, mindenféle formája. Nekik ez valamiért megéri, pedig ők sokkal kisebbek (forgalom alapján - állítólag) és hát ők is tanácsadókkal dolgoztatnak.... A bnet meg hallgat legalábbis a médiában. Profi, kommunikációs szakemberek által kitalált reklámokkal szemben kell a mi tanácsadó kollégáinknak érvelni a bnet és szolgáltatásai mellett :DDD !
    Ki a fene hiszi el, hogyan lehet érvelni, hogy a bnet Európa legnagyobb független......stb, ha nem látni sehol? (Úgy hallottam, hogy már Talmácsit sem szponzoráljuk..legalább is eltűnt a Bokor utcai falról.) Akkor, amikor egy földből frissen kibújt püi cég főműsoridőben hírdeti magát!? Grafikonokkal? Számokkal? Mit produkált a cég 2008-ig? Megbízhatóság? És mindezt ki mondja? én, aki tegnap még segéd-reluxás voltam, ma meg már püi szakember?
    Mindegy, csak kijött belőlem :) Nem csinálnám még, ha nem hinnék benne.

Aktív témák