Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz MPowerPH #9235 üzenetére

    Abszolút egyetértek. :)
    Én már nyár óta vadászok egy másik kocsira. Majdnem belevágtam egy SL500-as mergába, de az sokat evett volna, elvetettem. Úgy volt, hogy még idén veszek valamit, de aztán nem. Minden szóbajött, új, 0km-es vw golfon át új ford mondeon keresztül új astra-ig, vagy használt mondeo akár, sőt, bmw e60-e90 is számításba került, dízelen is gondolkoztam, 3-től 6millióig, kp-ra, hitelre, minden megjárta az agyamat. Egyelőre jövő nyárra van betervezve, de mai napig nem tudom mit veszek. Talán a legesélyesebb egy új, 0km-es astra, vagy egy max 2 éves mondeo, esetleg pár éves e60-as bmw.
    De már nem írok egyik topikba se, mert egy idő után leszarják az embert, nem válaszolnak, vagy olyan részletekbe kötnek bele, mint neduddki, beszélek arról, hogy szerintem a hidrogén jobb, és az a jövő üzemanyaga, azóta meg agyába szállt, hogy mondjam el, hogy hogyan állítják el, meg hogy szállítják, ha olyat állítok, hogy annak van jövője. Hát nem leszarom, hogy állítják elő? Lehessen tankolni vele, aztán annyi. Ha az ember tájékozódni akar, nem tud hova menni. Milyen autót vegyekbe mindenről van szó, csak arról nem, ami a címe, bmw topikban állandó offolás van, illetve dízelutálat vs dízeldicsőítés, off topikban szintén semmi értelmes, talán skoda, vw, audi topik a legjobb, legértelmesebb hely. De mindig, mindenhol az van, hogy japán a legjobb/német a legjobb, dízel a legjobb/benzin a legjobb, kombi a legjobb/5 ajtós a legjobb/ sedan a legjobb, 10+ éves a legjobb/0km-es a legjobb... Döntse el az ember, hogy mi a jó. Ha meg valaki betéved, és véletlenül, egy értelmes lehetőséget ajánlanak fel, jön a sok fan, hogy de inkább egy öreg bmw/egy öreg japán tragacs, inkább dízel/benzines, vagy úgy hülyeség ahogy van. Inkább nagyobb, inkább kisebb, stb... :(

    [ Szerkesztve ]

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Új hozzászólás Aktív témák