Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz negro #46263 üzenetére

    Gyorsan elkopnak ?????? Mi számít gyorsnak ??????? Nekem a kínai gumival egy teljes szezonos tapasztalatom 15.000 Km van. A gördülési ellenállása nagyon jó és a zajszintre is ugyan ezt tudom elmondani.... Sőt engem is meglepett,hogy mennyire jó.... Hidegben / melegben szárazon / nedves úton városban/ autópályán vészfékezés kis sebesség / nagy sebesség mellett is bizonyított nálam,hogy nincs probléma a tapadással sem.... Pedig én tényleg elég sportosan használom az autót főleg nyáron mikor fent vannak a nagy kerekek.... Nem éreztem egyszer sem azt,hogy nem bízhatok a gumikban pedig úgy álltam hozzá ,hogy nem lesz jó mert lehurrogta mindenki a kínai gumikat akár itt a fórumon is... De beszéltem pár emberel aki használja ezt a fajtát amit én is és mindenki pozitívan beszél róla és a saját tapasztalataim is ezt mutatják.... Ha egyszer tapad az autó és jó vele menni akkor nem tudom azt mondani,hogy szar..... Ha befordul az autó oda ahova tekerem a kormányt szintén nem tudom azt mondani,hogy szar.... Ha 230-nál vészfékezni kellett szintén nem hagyott cserében ( és persze rengeteget fékeztem nagy sebességről és soha nem volt baj... ) Egyszerűen fog a gumi és tapad..... Azt nem állítom,hogy nem kopnak jobban de engem ez nem is érdekel..... Az érdekel,hogy amikor fent van tapadjon.... Ne felejtsd el,hogy a mai technológia jóval előrehaladottabb... Nem számít mi volt 100 évvel ezelőtt mivel a technológia csak az elmúlt 10-15-évben is brutálisan nagyot ugrott...... A legmodernebb gépekkel dolgoznak kint és nem a 2000-es évek szintjén gyártanak..... A mai gumik nem olyanok mint 15 évvel ezelőtt. A 100 éves dolgokat meg felejtsük el.... :D Biztos vagyok benne,hogy minden gumi más és más de ez amit én próbáltam ez a konkrét típus nekem bejött és azok akik használták azoknak is.

    Jelenleg ezek az első / hátsó gumik kopása 15E Km alatt úgy,hogy folyamatosan tiporva vannak.... A hátsó amit majd cserélni kell még a most következő szezonban....

    ELSŐ:

    HÁTSÓ:

    [ Szerkesztve ]

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák