Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz szőröscica #29322 üzenetére

    Igen, padlora lehet. Nekem egyedul a komfortules volt az, ami miatt nagyon akartam az E60-at. Puhabb, mint a sportules, nem szoritja ugy az oldaladat, de azert van tartasa. Mikor beleulsz, olyan, mintha egy kenyelmes fotelbe suppednel. A legjobb dolog viszont, hogy tartja a hatad felso reszet, mivel a hattamla felso resze kulon allithato, es a fejnek is kenyelmesebb tamaszt nyujt. Na meg ha mazlid van, akkor jar hozza hutes, masszazs is gratiszban, de azok ritkak. Meg van meg aktiv valtozata, az meg idegesito.

    CharlieDrop: Probald ki mindegyiket. Amelyikben jol erzed magad, azt vedd. En sem akartam 3er -be ulni az E39 utan, mert ugy voltam, meretben nem adom alabb. De az E90 az hatalmas. Az AGM -es aksi miatt meg ne aggodj, meg a defektturo gumik miatt sem. Az aksit egyszer kell cserelni, es ha nem start-stop, akkor rakhatsz bele sima akkut. Az RFT-s gumikat meg jobb kukazni, mert borzalmas veluk az auto. Be kell szerezni mankokereket, meg defektjavito keszletet az E90-nel, mert ott ugye nincs potkerek.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák