Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negro

    őstag

    válasz 5423r #27243 üzenetére

    E34 B10-re kivancsi lennek. :)

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz 5423r #27243 üzenetére

    Még nincsen itthon nem lábon fog jönni ha megjött akkor lesz persze kép :) meg minden egyéb :)

    (#27241) CharlieDrop

    Akkor már 750 :) :)

    5.4 V12 azért nem említhető egy lapon egy V8-al.... :) Kényelmi és extrák szempontjából E38 amúgy. Nem kell félni ezektől a motoroktól szervizelés terén olyan értelemben,hogy konkrétan apámék mikor kezdték CSAK 750-et javítottak :D Náluk jobban kevesen ismerik ezeket a motorokat és később lett már az "alsóbb" kategória... Már meg mindent BMW-n belül de legtöbbször természetesen dízelt de azért van pár ügyfélnek még mindig 50-es 40-es motorja :) Épp most csinálunk egy motorcserés 50-est is.... :D . Bármelyik kocsira rengeteget lehet rákölteni a kérdés mindig ,hogy mi a cél.... Sajnos kell rájuk költeni ugye önmagában nagyobb motor több alkatrész nagyobb meghibásodási lehetőség.... Azt az érzést mikor odalépsz neki és megy ill oda se kell lépni azt nem adja át egy dízel mindemellett,hogy én imádom a dízelt amiatt,h kevesebbet fogyaszt mint egy benzines nyomatékosabb is és iszonyat könnyen lehet őket húzni és elég sokat is lehet rájuk tenni. Nálam az 50-es 60-as az etalon..... V8-nál tömítés problémák lehetnek jeladó problémák vanos-os motornál vanos szokott fáradni msot elég ez a pár így hirtelen , de félni nem kell igazából... Azzal viszont számolni kell,hogy a fogyasztás jóval magasabb :D Írhatnék annyi mindent csak na... :DDD

    (#27242) Casanova*

    Mindegyik dízel :DDD :DDD kivéve a 25i....

    Dízel láncszakadásos probléma 2007-2010-ig állt fönt úgy igazán de itt 18-35D-ig mindegyiknél de mégis leggyakrabban a 4 hengeres motorokban szakad el a lánc... Szar volt a lánc.... alul méretezték... Van egy ügyfelünk E70 X5 30D már hallom,hogy csörög a lánc szóltunk,hogy le kéne cserélni kíváncsi leszek,h elhozza-e szakadás előtt v már úgy jön,h el is szakadt :D :D Egyébként miután ki van cserélve a lánc és a hozzá tartozó alkatrészek már nem kell többet foglalkozni velük ilyen téren. Amúgy mindegyikkel annyi probléma lehet,hogy csak na sokszor írtam már kocsikról képekkel esetleg keress vissza rám :)

    Pl láncszakadás [link] [link]

    Más : Elnézést nem tudom már kinek mire nem válaszoltam régebben ha olyan van írjatok :D

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák