Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz dragonfx #13244 üzenetére

    Mondják a polírt, de azzal az a baj, hogy nem tudják egyenletesen csinálni, és a fény ezért kellemetlenül törik meg rajta. Az enyém csak szimplán karcos, és jó lenne cserélni, nappal szemben szemüveg nélkül lehet csak észrevenni, de nekem már az is elég.
    És ha csak szimplán megvenném a szélvédőt, és kivinném az NT autohoz, ami BMW márkaszerviz, hogy ott rakják be? Én is pont a szélzajtól félek, nem kell nekem oda, megvagyok nélküle, elég a Mondeo -ban hallgatni.

    Van egy sejtésem, hogy igen. És nem találták rá a megoldást, vagy csak nem volt idejük foglalkozni vele a fékcserék miatt. De viszem vissza, és addig marad, amíg kész nem lesz. Már kezd zavarni, mert beállásnál parkolóban úgy bekeményedik, ha lendületből megyek, hogy nem tudok, csak korrigálva parkolni. Egyébként piszok jó, mert sokkal közvetlenebbnek érzem a kormányzást. :DDD Ha meg fordulaton van, akkor nincs baj, működik rendesen.(úgy kb. 2000RPM-től) Nagy baja nem lehet, pont ez miatt. Érdekes dolog, télen sokat nyúztam, akkor nem volt baja. BMW talin forgattam kicsit, akkor egyszer meghalt, és szerintem azóta rossz, hiába lett javítva.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák