Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz MPowerPH #13246 üzenetére

    az nt amelyik az obudai temetőnél van?
    én enm tom de szakszervízbe nem hiszem berakni neked utángyártott szélvédőt.agyba szájba fognak téged meg az autot fikázni.kb.a munkadíj ott tuti 5x.össe.és a minőség nem valószínű ezzel arányos.te tudod.
    nekem 29k volt összesen.
    ha már ugyis rossz sokat nem bukhatsz az üvegpolirozással.a cuomo maga kb 1500ft.gépet meg kéársz kölcsön.egy hétvégére.

    hát az ujabb bmw.k szervoja kormányműve nem igazán tolerálja a keresztbe menést.ezt már e90/e60 tulajok is irták valahol.nekem azon tul hogy néha szivárog a tartálybol az olaja nincs bajoma szervoval.koppkoppkopp.
    valszeg nem jól csinálták meg.

    nekem ugy tünik megvan a hiba oka. a magas fogyasztás vs nem jól megy akocsi. most vettem észre a 2. és a 3. hengernél az injektor alső felső tömítőgyűrűje ereszt.de cska hidegen vagy ha megturom.ettől van a benyaszag.na meg ugye ott kijöna cumo és elillan a benya.(nem ámítás fényképeztem before after képet.és csillog vs porszáraz effektust láttam).na meg ugye ezzel arányban hiába tolja az ac a megfelelő emnnyiséget ha az nem jut el a motorba.ergo van rá esély ettől nem emgy ugy az oto ahogy kéne.kevés a nafta.maga alkatrész filléres még a 8db.os(4injektor alul felül) gyári készlet sincs 5e.csak ugye a munkadíj.gyakorlatilaga szívóoldal felső része kompletten leszerelős.ugye akkor már az a tömítés is ugrik....nem egyszerű.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák