Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz dragonfx #10925 üzenetére

    Dehogynem. Én ismerek. E46 320i coupe. Durván karambolos, első futómű kiszakadt, motor kilógott az útra, jobb hátsó kerék kitörött, alváz meghajlott. Úgy meg lett csinálva, mintha új lenne(maszeknál persze... ;] ), van benne 56k km. Azt ha valaki megveszi, akkor soha nem jön majd rá, hogy egy totálkáros autót vett meg. Mert sajnos ezzel is számolni kell.

    Don't Tread On Me

  • Eagl3

    veterán

    válasz dragonfx #10925 üzenetére

    Ne égesd már magad... :U
    Én végignéztem az összeset nem egyszer, sőt képzeld, magamnak is folyamatosan nézegetem őket és tudom, hogy jelenleg nem lehet itthon ennyiért e46 -ot kapni olyat, amit nyugodt szívvel megvennék.
    Segítek neked kicsit megérteni a dolgokat, tudom reménytelen, de míg a remény halvány lángja ég próbálkozunk.

    Kezdjük hátulról előre:
    -Négy: biztos, hogy törve volt, hogy mennyire azt ugyan nem tudni, de a motorháztető sem zár rendesen. A váltó gomb sem gyári... el lehet menni megnézni de, hogy ez az autó egy kalap szar az biztos.
    -három: el lehet menni megnézni, nekem gyanúsan olcsónak tűnik, légfrissítő az van benne bőven...
    -kettő: végre, ez a neked való autó. Van rajta dupla kályhacső, böszöm felni és még tescós fém padlólemez is (legalább ezt nem kell majd venned...), biztos egész életében kíméletesen használta a helyi fasza csávó, meg a szervizt is gyakran látogathatta. Ja, van rajta szép üléshuzat is... biztos jó állapotban van a kárpit.
    -egy: igen, ez az autó valóban nagyon szép, így látatlanba is sok reményt fűznék hozzá, igaz kicsit sokallom ezt a 2.000.000Ft -ot JAAA!!!, hogy még ehhez jön a regadó is..., hogy kerülhette ez el a figyelmem. Tán azért mert ahhoz sem értek, hogy mielőtt odaugatok valakinek valamiről elolvassam a dolgokat.

    Elhiszem, hogy jó neked a kis világodban, de ami nem megy azt ne erőltesd már... annyian szóltak már neked, de egyik füleden be másikon ki.

Új hozzászólás Aktív témák