Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    Sziasztok!

    Elég új dolog ez a BR írási őrület, szerintem egy pár év múlva csak nevetni fogunk az itt írtakon. :) Mint kb a DVD-nél.

    Nekem is lenne egy pár kérdésem. Visszaolvasva a következőket tudtam leszűrni: Íráshoz IMGburn-t ajánljátok, ha az adott BR film kettő mappából áll (BMDV, Certificate) akkor ezeket simán berakom a gyökérmappába és úgy írom ki.

    Kérdéseim:

    Van valami ajánlott BR-író? Én igazából valamilyen LG íróra gondoltam, hiszen meg vagyok elégedve ezzel a márkával a DVD íróim is mind LG-k.

    A boltban vásárolható BR írók közül mindegyik támogatja a BD25 és BD 50-es lemezek írását?

    A BR filmek közül az 50 gigásak (BD50) szebb látványt nyújtanak?

    Ha letöltök egy 50 gigás BR filmet, amely nem isóban, hanem a két "főmappaként" jelenik meg a gépemen, akkor azt simán berakom IMGburnnel UDF-ként és az írás után az asztali lejátszóm tökéletesen le fogja játszani a lemezt?

    Ha van egy BD 50-es filmem, amelyet az általatok is javasolt "BD Rebuilderrel" átalakítok BD25-re, akkor ugyanúgy romlani fog a képe? Kb mint DVDShrink 8giga -> 4 giga?

    A különböző oldalakról letölthető BR filmek közül a BD25 és BD50 közül csak az utóbbi a hivatalos "nem tömörített változat"? A BD25-öt csak "kitalálták" hogy a BD50-et tömörítve ki lehessen írni a filmeket BD25 lemezre?

    Tehát a boltban vásárolt legális filmek a BD50-nek felelnek meg, amelyet sokan BD25-re tömörítve raknak fel a netre valamivel rosszabb minőségben?

    [ Szerkesztve ]

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák