Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Zanik #5978 üzenetére

    "Ez a beszámoló érdekelne, mert még mindig nehezen döntők a két jelölt közül."

    Mint említettem fentebb, ha lesz is ilyen beszámoló, majd később szándékozom megírni. (Nyilván a lehetőségeimhez mérten kellően alapos tesztelést követően.)

    A privát üzenetben írt kérdéseidre vonatkozóan viszont itt is megosztom, amit találtam, mert jól jöhet az információ mindazoknak, akik a jövőben egy Pioneer BDP-170 lejátszó megvásárlásán gondolkodnak:

    - le tudja-e játszani a FLAC-ot hálózati meghajtóról (DLNA)?

    Nem tudom, milyen módon hoznád létre a DLNA kapcsolatot, de a következő teszt alapján a válasz: nem.

    Lásd:
    "The beauty is that you can access all of these files from disc, USB or over a network – except AVCHD and FLAC, which can only be played via USB or disc. But on the plus side it plays hi-res FLAC files up to 192kHz/24-bit."

    - kompatibilis-e valamelyik iControl AV app-pal (iOS, Android)?

    Nincsen okostelefonom, de gyártó honlapján található ismertető, és termékleírás alapján a válasz: igen.

    Lásd:
    "Last, but not least, the user friendly iControlAV5 app allows you to control the BDP-170 directly from your smartphone. It is freely available from the App Store or via Google Play."

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák