Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ákinard

    aktív tag

    válasz sambenez #41457 üzenetére

    Mondjuk pl. lefejleszthetnék, hogy akkor is le lehessen mondani egy megrendelést, ha már a raktáros Józsi a kezébe vette a kartont, amibe majd egyszer becsomagolja a rendelt árut. Most ha a feldolgozás után gondolja meg magát az user akkor kiszállítják, foglalja 3 napot a boxot (2 fél és egy teljes nap), majd utàna szabadul.

    Emellett az sem volna rossz, ha nem vezetnék be, hogy egyetlen BF napra 690 a box, majd másnap újra ingyenes, miközben a termék ára nem változik, vagy épp csökken. Csak itt nem 1x-nem 2x olvastam, hogy olcsóbb lett a termék, ráadásul ingyen box van, inkàbb megrendeli újra. Országosan mennyi ilyen foglalhatja a boxokat, amiket már útnak indításkor tudott, hogy nem vesz át senki?

    Esetleg azt is megtehetnék, hogy nem mondogatja az üfsz, hogy a BF rendeléseket külön kezelik, ha újra megrendeli akkor sokkal hamarabb megkapja. Az előző rendelést meg csak hagyja a boxban, akkor törlődik :D

    Elég sok dologgal önmagát lőtte lábon az emag…

  • BiP

    nagyúr

    válasz sambenez #41457 üzenetére

    ezt is értem. Pont ezért voltam úgy, hogy nem baj, ha üzletbe kell rendelnem, ami messze van, de legalább hamarabb megjön, ott nincs telített box, stb.
    És pont az csúszik a legjobban.

    #41460 Azie : Sokféle módon lehetne ösztönözni.
    Erre találták ki ezt a 'ha 2órán belül kiveszed, nyereményjáték".

    De pl. nekem volt olyan, hogy 2 rendelésből is jött. Viszonylag kicsi dobozok, 4db-ra szétszedett csomag.
    Egyik óriási fakkban A rendelésből 2 doboz + B rendelés tasak, mellette rakat hely,
    másik fakkban A rendelés még egy doboz. (ami amúgy befért volna az első fakkba is).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák