Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Cs1csó #20285 üzenetére

    ugye sokan meg szeretnének jobb helyezést elérni hogy korlátlan H'n'Run-t engedhessenek meg maguknak havonta, ahhoz meg az kell hogy minimum Elite rangot kapjanak
    oda pedig a követelmény minimum 1év tagság, minimum 1TB feltöltés és top 50k helyezés
    így számolják ki!
    ERTEK=
    up(interval)*avg(torrdate)*time*seedsize*skala_torrszam*regdate*upload*owntorr

    up(interval): Feltöltött adatmennyiség (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)
    nos itt sokan elhasalnak mert jó ha pár órát seedelnek egy nap aztán kikapcsolják a gépet
    ezzel a mentalitással sosem fognak top 30ezer-ben lenni

    avg(torrdate): A futtatott torrentek átlag életkora (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)
    magyarul tolj minél több sok évvel ezelőtti torrentet

    time: Az összes futtatott torrent seedben töltött ideje (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)
    értelem szerűen ha 1hétig megszakítás nélkül seedelsz akkor király vagy, aki csak pár órát az ne csodálkozzon

    seedsize: A seed-ben álló adat mennyisége (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)
    200-300GB alsó hangon legyen seedben azzal már elég szép szorzót kapsz, de ha 4-500GB van az még jobb
    akinek csak 5-10torrent van 10GB méretben az itt se csodálkozzon

    skala_torrszam: A futtatott torrentek száma alapján generált szorzó (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)
    minimum 76amit javasolni szoktam mert ott már 2.5 szorzó van de ha 151-et tudsz aktívan tolni akkor már 3-as szorzó

    regdate: A regisztrációtól számított oldalon eltöltött évek száma alapján generált szorzó
    ez az első érték amit nem nagyon tudsz befolyásolni, nekem 9év 25hét tehát elég régi motoros vagyok már

    upload: Az eddig feltöltött összes adatmennyiség alapján generált szorzó
    szintén aki évek óta fent van de még 1TB feltöltése sincs az sosem lesz top tag
    100-200TB felett már igazi ncore tagnak számítasz

    owntorr: A feltöltött torrentek száma alapján generált szorzó
    sokan soha 1 torrentet nem töltöttek fel, nekem van úgy 2000 és ez is megdobja a értéket

    nem csoda hogy 3éve nem tudok kiesni a top 200-ból
    igaz soha egy hit'n'run torrentem se volt mert folyamatosan megy a laptop

    talán ha mindenki jobban hozzáállna akkor kevesebb panaszkodás menne itt hogy nem tudnak tölteni meg seedelni

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák