Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Dragon3000 #33083 üzenetére

    szerintem tudom miért nem javaslom a használatát
    látom mennyi embernek van panasza vele, de többet nem mondhatok ;)
    azt még mellé szúrom hogy MAC-en mióta a catalyna bejött az utorrent rajongók eltűnnek mivel nincs 64bites utorrent MAC-re így Transmission vagy qbittorrent-et használhatnak
    szóval hiába utorrent fanok nem tudnak mit tenni

    pn4hvq:
    pedig igazat írt csicso, utorrent 2.x még vista/win7-re sőt még Xp-re lett írva
    azóta elment 10-12év, SSD-k később jelentek meg illetve a nagy RAM mennyiség is meg a 64bit oprendszer is utána lett teljesen elterjedt
    már az is bizonyítja hogy eljárt felette az idő hogy mai napig nincs 64bites verziója
    ami több RAM-ot tudna használni illetve SSD-re és HDD-re is sokkal butábban tud tölteni mint a mai modern kliensek
    de ha nem hiszed gigás neten tölts le valamit SSD-re qBittorrent-el meg utorrenttel
    meg ugyanezt csináld meg HDD-re is és meglátod melyik mennyi procit ramot meg SSD/HDD-t fog enni

    Szerintem nem véletlen hogy chrome nem engedi letölteni és egyre több vírusírtó/tűzfal program akkor sem enged neki portot nyitni ha kivételek közé teszed
    napi szinten látom ezt mennyi embernek van gondja vele és amint vált qBittorrent-re megszűnik minden gondja
    most meg úgy néz ki bizonyos uTorrent verziókat szó nélkül pucolta a gépről a defender
    annak is megvan az oka

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák