Hirdetés

  • Két hét múlva Samsung Galaxy Unpacked

    ma A dátum július 10. A nagyszabású bemutatón hét terméket várunk, köztük az új hajlítható modelleket és a Galaxy Ring okosgyűrűt.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz woodworm #23335 üzenetére

    nekem ez megvolt, anno asszem 200 feletti torrentet migráltam át kézzel esténként 10-esével, 20 asával, sorozatnézés közben, amíg meg nem untam... 3 hdd kb. összesen 2 tucat feletti mappájába kézzel. amik sok idő alatt osztódtak így szét, sima letöltés helyének megadása máskénttel.
    100 kb. az alap letöltési helyen volt, ott csak annyi hogy behúztam az uttorrent-es mappából a torrentfileokat, végigment rajtuk, leellenőrizte... de szerintem pár tucat olyan is volt, hogy újra le kellett töltenem a torrentfile-t az oldalról.
    a qbit meg darálta a vinyót az újraellenőrzéssel.
    amit meg migráltam, azt töröltem utorrentből.
    aztán vagy 100-at utána egy újabb verzióváltás miatt megint.
    akkor én nem tudtam működő tool-ról, pedig keresgéltem.

    ezért nem értem a hiszti okát, most akkor átmigrál mindent, és seedel, aztán ha machinálni kell vele, akkor nem törli a mappát pl. qbitből, nem helyezi át utána kategóriaváltásnál?
    vagy az alapértelmezéstől eltérő helyeket át sem migrálja seedképesre, automatikusan?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák