Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz Synthwave #807 üzenetére

    Nem tudom véletlen, vagy szándékosan, de nagyon szépen elbeszélsz mellettem. [link] :U
    Egy szóval nem állítottam, hogy grafika > minden más, de amennyiben ugyan azt a játékot kapom meg csak szebben, akkor miért ne a szebbet (ráadásul olcsóbban) válasszam? Minden másban megegyezik a játék, PC-n pluszban meg még választhatok is, hogy mivel szeretném irányítani. Elejétől kezdve mondtam, hogy van létjogosultsága a konzoloknak is: exkluzívok. Nekem is amiatt volt, van és lesz is konzolom, de más miatt nem.

    FTL
    SC2 - brutal kampány össze sem vethető az SC1/BW nehézséggel
    Crusader Kings II
    bármilyen MMORPG bossharc - ahol a napi 20 órát játszó embereknek telik 2-3 hétbe egy-egy újabb nehéz ellenség, amibe beleölnek 500-600 tryt, azt gondolom Te ha 19 klónoddal játszanál együtt maximum másodszorra gond nélkül lecsapnád
    DotA 2-nél bonyolultabb és összetettebb játékot nem nagyon tudnék mondani
    Diablo III: RoS is megfelelő Greater Rift nehézségen sokszorosan nehezebb mint a Lord of Destruction Mephisto farmja orrvérzésig

    - de minden multiplayerre az igaz, hogy a nehézség az ellenségektől függ, semmi mástól ha megvan a balance

    Aztán még említés szintjén a Hitman: Absolution purist nehézségen is jelentősen nehezebb mint a régebbi installációi, hasonlóképpen az újabb FF részekben (LR - Aeronite, Ultimate Lair) is megfelelő nehézségen jóval több kihívás van mint a régebbiekben.

    Az ami változott az annyi, hogy a mai játékokban kiválaszthatja az ember a nehézségét a választott játékának, nem egy nehézség van fixen és pont. Aki csak a sztori miatt játszik, annak ott van a csukott szemmel játszható easy mód, aki meg kihívásra vágyik, annak meg ott vannak a nehezebbek is.
    Túl vastag a lencse a nosztalgiaszemüvegedben, vagy egyszerűen csak fáj, hogy a videojátékok sokkal szélesebb körben elterjedtek mint régen, ezzel egyre több "casualt" húdeutálomeztaszót bevonzva.

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák