Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nonsen5e #783 üzenetére

    Én még annyit se. Vagy 10 éve nem voltam moziban - de lehet, hogy 15.

    Anime only + néhány sorozat.

    Meg pár klasszikus, újra és újra.

    --------------------------------------------------

    4k-8k-68k - haggyadmá.

    --------------------------------------------------

    "Fogynak = nem kicsit fogynak."

    Attól még, hogy valami fogy, nem biztos, hogy jó. Ilyen alapon a tehénszar is finom lehet, mert 2 milliárd légy nem tévedhet.

    "nem 20 órán keresztül szeretne bolyongani egy szobában mire rájön, hogy melyik porszemet felvéve nyílik meg egy féreglyuk a közelben lévő rétre"

    Ha ezzel a JRPG-kre célzol, akkor fail. A "modern" darabok 95+%-a nevetségesen könnyű.

    Régi RPG-kben a kihívás is más volt. Nyugatiakban pláne. Nem egy buta csőben mentél előre, két főjellemzővel és nem rágták a szádba, hogy a boltban bizony vásárolni tudsz, nem fémharangot önteni.

    A kihívás már humoros mértékű gagyizálását minden létező játékstílusra értem. RPG-k kivételével 5 óra alatt végigrohanok rajta ultramegabrutalhardon (ami 15-20 éve kb. a very easy-easy között volt, amiket meg elvből soha nem indítok), úgy, hogy maximum 2x van load game és mindeközben zéró (azaz NULLA) kihívás. Imádom, amikor a játék magatehetetlen szellemi fogyatékosnak néz. A sikerélmény, mint olyan, gyakorlatilag megszűnt - PC-n legalábbis. Konzolon szerencsére még van pár exkluzív game, ami éri a pénzt - de ha így folytatódik, sajna már azon sem sokáig.

    "nincs olyan, hogy rossz"

    Egy ideális univerzumban talán. A miénk nem az.

    --------------------------------------------------

    Egyetérték. Számomra ötvenhatezred rangú a 8k 59x-es élsimítás.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák