Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • realist

    őstag

    Hellyhansen.com-on rendelt csomag visszaküldésével van problémám. Remélem van valakinek tapasztalata, hogyan menne is ez gördülékenyen :D

    A kiszállítást Hollandiából a DHL végezte. 90 napon belül ingyenesen lehet visszaküldeni a csomagban lévő return label-el.
    Probléma a következő:
    Nem küldtek a csomaggal return labelt. Ezt megkértem e-mailen, elküldték. Leírás szerint ráragasztom irány post office, ingyen feladom és boldogság. Return label-en van 2 vonalkód (formátumok: RMA-xx0000xxxxx-1; Cycleon (00) 0 xx00 000x xxxx xxxx x). MPL Cycleon-East Gate Bus Park-ba menne.

    Postán közölték a következőket:
    - ilyen vonalkódokat nem tudnak beolvasni
    - csak ő általuk adott vonalkóddal tudom feladni fizetősen és a kapott return labelt (aminek mindenképpen szerepelni kell rajta...) leragasztják
    - hiába szerepel rajta a következő: "Inverz üzleti csomag CYCLEON B.V." nem is lehetne ingyenes, mivel a vonalkód nem jó és a Hellyhansen nem szerződött partner a postával
    - végezetül: az eredeti return labelen egy kis méretű kivágandó" Feladói Bizonylat" rész szerepelt. Ennek kicsi a méretet nem tudja betenni a gépbe így igazolást se tudna kiállítani. :D

    Felhívtam a DHL-t, hátha velük kellene visszaküldeni, de a vonalkód formátum alapján nem hozzájuk tartozó csomag.

    Van valakinek ötlete, hogy mi lenne az üdvözítő módszer? :F

    kösz!

Új hozzászólás Aktív témák